Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax reageert niet op mogelijke belangstelling voor Jordi Cruijff

Ajax reageert niet op mogelijke belangstelling voor Jordi Cruijff

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil niet reageren op berichten dat Jordi Cruijff in beeld is om Marc Overmars op te volgen als directeur voetbalzaken. Hij zou door de club uit Amsterdam gepolst zijn, zo brachten Spaanse media maandag.

De Telegraaf meldt dinsdag dat de zoon van Johan Cruijff niet meteen 'nee' heeft gezegd. Dat zou ruimte bieden voor verdere gesprekken. De 48-jarige Cruijff werkt op dit moment als technisch adviseur bij FC Barcelona. Hij was eerder technisch directeur bij AEK Larnaca op Cyprus en het Israëlische Maccabi Tel Aviv.

Cruijff voetbalde tot zijn veertiende jaar in de jeugdopleiding van Ajax en verhuisde vervolgens naar Barcelona. Hij voetbalde negen interlands voor het Nederlands elftal. Cruijff zou bij Ajax het werk van zijn vader bij Ajax kunnen voortzetten. Johan Cruijff gaf in 2010 de aanzet voor een ander beleid bij Amsterdamse club, met onder meer veel oud-spelers aan de top.

Mede daardoor is Edwin van der Sar nu algemeen directeur van Ajax. Overmars stapte vorige maand op als directeur voetbalzaken omdat hij zich tijdens een langdurige periode schuldig had gemaakt aan grensoverschrijdend gedrag. Hij werkte bij Ajax nauw samen met technisch manager Gerry Hamstra en hoofdscout Henk Veldmate.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

6 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

7 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

9 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

9 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

12 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

13 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

13 uur geleden