Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax pakt in slotfase punt bij PSV en behoudt grote voorsprong

Ajax pakt in slotfase punt bij PSV en behoudt grote voorsprong

EINDHOVEN (ANP) - PSV is er zondag niet in geslaagd de spanning in de strijd om de landstitel in de Eredivisie terug te brengen. De Eindhovenaren leken tegen Ajax op weg naar de zege, maar in blessuretijd kwamen de Amsterdammers langszij: 1-1. Ajax behoudt zo 6 punten voorsprong op PSV en heeft ook nog een wedstrijd meer te spelen.

In een tegenvallende topper, met veel balverlies aan beide kanten, maakte Eran Zahavi het openingsdoelpunt. De Israëliër schoot de bal in de 39e minuut uit een vrije trap fraai over de muur in het doel.

Ajax nam naarmate de tweede helft vorderde steeds meer risico. PSV leek ruim 10 minuten voor tijd via invaller Yorbe Vertessen het duel uit een counter te beslissen, maar die treffer werd wegens hands afgekeurd.

Strafschop

De zege leek niet meer in gevaar te komen, maar Ajax kwam dankzij een strafschop van Dusan Tadic alsnog langszij: 1-1. Die penalty werd gegeven na hands van Denzel Dumfries.

Tadic en Dumfries maakten daarna, in een hectische slotfase, ruzie met elkaar. Beide spelers moesten door ploeggenoten in bedwang worden gehouden.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

11 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

12 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

13 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

14 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

14 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

14 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

16 uur geleden