Ajax' opponent Getafe raakt basisspeler kwijt
BARCELONA (ANP) - Getafe moet het in de ontmoeting met Ajax in de Europa League stellen zonder Leandro Cabrera. De verdediger uit Uruguay wordt per direct overgenomen door Espanyol.
De 28-jarige Cabrera was een vaste waarde in de defensie van de nummer 5 van de Spaanse competitie. Hij kwam dit seizoen al tot 21 wedstrijden. Espanyol strijdt tegen degradatie en is hekkensluiter.
Ajax en Getafe treffen elkaar in de knock-outfase van de Europa League. Op 20 februari is de eerste wedstrijd in Spanje, een week later volgt de return in Amsterdam.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
17 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
2 uur geleden