Ajax opent groepsfase Champions League met thuisduel met Rangers
AMSTERDAM (ANP) - Ajax opent de groepsfase van de Champions League op 7 september met een thuiswedstrijd tegen Rangers FC. Dat heeft de UEFA zaterdag bekendgemaakt.
De kampioen van Nederland gaat op 13 september op bezoek bij Liverpool en ontvangt op 4 oktober Napoli in de Johan Cruijff ArenA. Ajax speelt op 12 oktober in het stadion Diego Maradona de uitwedstrijd tegen de club uit Napels.
De thuiswedstrijd van Ajax tegen Liverpool is voor 26 oktober vastgesteld. Ajax sluit de groepsfase van de Champions League op 1 november af met een uitwedstrijd tegen Rangers FC.
PSV opent de groepsfase van de Europa League op 8 september met een thuiswedstrijd tegen het Noorse Bodø Glimt. Het uitduel met Arsenal staat voor een week later op het programma. Arsenal is op 27 oktober te gast in het Philips-stadion.
Feyenoord start het Europese avontuur in de Europa League op 8 september met een uitwedstrijd tegen Lazio. Feyenoord mag geen fans meenemen vanwege een straf van de UEFA. De Europese voetbalbond heeft Feyenoord gestraft voor ongeregeldheden vorig seizoen tijdens beide duels met Olympique Marseille in de halve finales van de Conference League. Lazio speelt op 3 november in De Kuip tegen Feyenoord.
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
9 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
20 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
22 uur geleden