Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax opent groepsfase Champions League met thuisduel met Rangers

Ajax opent groepsfase Champions League met thuisduel met Rangers

AMSTERDAM (ANP) - Ajax opent de groepsfase van de Champions League op 7 september met een thuiswedstrijd tegen Rangers FC. Dat heeft de UEFA zaterdag bekendgemaakt.

De kampioen van Nederland gaat op 13 september op bezoek bij Liverpool en ontvangt op 4 oktober Napoli in de Johan Cruijff ArenA. Ajax speelt op 12 oktober in het stadion Diego Maradona de uitwedstrijd tegen de club uit Napels.

De thuiswedstrijd van Ajax tegen Liverpool is voor 26 oktober vastgesteld. Ajax sluit de groepsfase van de Champions League op 1 november af met een uitwedstrijd tegen Rangers FC.

PSV opent de groepsfase van de Europa League op 8 september met een thuiswedstrijd tegen het Noorse Bodø Glimt. Het uitduel met Arsenal staat voor een week later op het programma. Arsenal is op 27 oktober te gast in het Philips-stadion.

Feyenoord start het Europese avontuur in de Europa League op 8 september met een uitwedstrijd tegen Lazio. Feyenoord mag geen fans meenemen vanwege een straf van de UEFA. De Europese voetbalbond heeft Feyenoord gestraft voor ongeregeldheden vorig seizoen tijdens beide duels met Olympique Marseille in de halve finales van de Conference League. Lazio speelt op 3 november in De Kuip tegen Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

3 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

5 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

5 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

6 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

7 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

9 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

11 uur geleden