Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax opent Champions League met thuiswedstrijd tegen Liverpool

Ajax opent Champions League met thuiswedstrijd tegen Liverpool

AMSTERDAM (ANP) - Ajax opent het nieuwe seizoen van de Champions League met een thuiswedstrijd tegen Liverpool in een lege Johan Cruijff ArenA. Trainer Erik ten Hag kan geen beroep doen op zijn Braziliaanse aanvaller Antony, die tijdens de eerste duels voor zijn nieuwe ploeg veel indruk maakte.

Ook Liverpool verschijnt niet op volle oorlogssterkte in Amsterdam. Trainer Jürgen Klopp kan geen beroep doen op Virgil van Dijk, die zaterdag tijdens de stadsderby met Everton een zware knieblessure heeft opgelopen. Ook zijn beoogde vervanger Joël Matip is geblesseerd achtergebleven in Engeland. Spelmaker Thiago en doelman Alisson Becker ontbreken eveneens bij Liverpool.

Voor Georginio Wijnaldum gloort een basisplaats bij Liverpool, na het wegvallen van Thiago. De middenvelder stond afgelopen zomer in de belangstelling van FC Barcelona, dat onvoldoende geld had om hem aan te trekken. Zijn contract bij Liverpool loopt aan het einde van het seizoen af.

De wedstrijd tussen Ajax en Liverpool begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Ajax laat het ook tegen Excelsior afweten na rust: 2-2

ROTTERDAM (ANP) - Ajax blijkt maar niet in staat om twee goede helften te spelen. De club leek op weg naar een simpele uitzege op Excelsior, maar leed toch puntenverlies in Rotterdam (2-2).

25 minuten geleden
Liverpool-coach Slot looft Konaté na snelle rentree na dood vader

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.

4 uur geleden
Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

15 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

15 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

15 uur geleden
Napoli-coach Conte klaagt: voetbal gaat kapot aan moordend schema

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.

16 uur geleden
PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

17 uur geleden