Ajax ook tegen Go Ahead zonder Brobbey en Henderson
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan ook donderdagavond in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles niet beschikken over Brian Brobbey. De spits is nog altijd niet wedstrijdfit. Ook Jordan Henderson mist het duel met de Eagles.
"Hopelijk kan hij zondag aansluiten en misschien een rol hebben", zei trainer John van 't Schip via het clubkanaal van Ajax over Brobbey. "Maar dat hangt af van de komende dagen." Zondag staat de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma.
Henderson verblijft volgens Van 't Schip deze week in Engeland. Daar wordt hij later in de week behandeld, waarna hij weer aansluit bij de selectie.
Onzeker
Ajax moet het ook stellen zonder de al langer geblesseerde Steven Berghuis. Josip Sutalo is er weer bij, terwijl het meedoen van zijn landgenoot Borna Sosa onzeker is. Hij is ziek. Ahmetcan Kaplan keert terug van een schorsing.
Ajax - Go Ahead begint om 21.00 uur. Het is een duel tussen de nummers 5 en 7 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 dag geleden