Ajax ook tegen Go Ahead zonder Brobbey en Henderson
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan ook donderdagavond in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles niet beschikken over Brian Brobbey. De spits is nog altijd niet wedstrijdfit. Ook Jordan Henderson mist het duel met de Eagles.
"Hopelijk kan hij zondag aansluiten en misschien een rol hebben", zei trainer John van 't Schip via het clubkanaal van Ajax over Brobbey. "Maar dat hangt af van de komende dagen." Zondag staat de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma.
Henderson verblijft volgens Van 't Schip deze week in Engeland. Daar wordt hij later in de week behandeld, waarna hij weer aansluit bij de selectie.
Onzeker
Ajax moet het ook stellen zonder de al langer geblesseerde Steven Berghuis. Josip Sutalo is er weer bij, terwijl het meedoen van zijn landgenoot Borna Sosa onzeker is. Hij is ziek. Ahmetcan Kaplan keert terug van een schorsing.
Ajax - Go Ahead begint om 21.00 uur. Het is een duel tussen de nummers 5 en 7 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
VALLADOLID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in Spanje verstevigd met een duidelijke uitzege op Real Valladolid: 0-3. Kylian Mbappé maakte alle doelpunten en scoorde zo zijn eerste hattrick voor Real Madrid. De 'Koninklijke' kwam op 49 punten en liep 2 punten uit op Atlético Madrid, dat in eigen huis niet verder kwam dan 1-1 tegen Villarreal.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een tegenvallende reeks afgesloten met een zege op sc Heerenveen. De formatie van Dick Lukkien won het duel in de eigen Euroborg, bekend als de Derby van het Noorden, met 1-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Guus Til rekende voor het moeizame duel met NAC Breda (3-2-zege) al op een "moeilijk potje". "We hebben gewoon een ontzettend zwaar schema en op dit moment is de selectie niet al te breed, dus dan kun je verwachten dat het een vechtwedstrijd wordt", zei de maker van twee doelpunten.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft na een moeizame wedstrijd het thuisduel met NAC Breda gewonnen. De koploper van de Eredivisie poetste een achterstand weg en won uiteindelijk met 3-2.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League de weg omhoog weer ingezet. De club van coach Pep Guardiola won thuis met 3-1 van Chelsea en klom naar de vierde plaats in de stand. De achterstand op koploper Liverpool bedraagt wel 12 punten. Chelsea staat zesde met 1 punt minder dan City.
5 uur geledenNAPELS (ANP) - Koploper Napoli heeft Juventus de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd in de Italiaanse Serie A. Hoewel de nummer 5 van de ranglijst, met Teun Koopmeiners in de basis, bij rust nog leidde, bleven de 3 punten in Napels. Romelu Lukaku bezorgde zijn ploeg door een benutte strafschop de 2-1-overwinning.
6 uur geledenMANCHESTER/SEVILLA (ANP) - Manchester United verhuurt aanvaller Antony voor de rest van het seizoen aan Real Betis. De Spaanse club uit Sevilla kondigde de komst van de Braziliaan aan op de website van de club.
6 uur geleden