Ajax ontvangt Valencia voor cruciaal duel
AMSTERDAM (ANP) - Ajax weet dinsdagavond waar het aan toe is in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA. Het elftal van trainer Erik ten Hag heeft tegen Valencia aan een gelijkspel voldoende voor een plaats in de achtste finales.
Ajax mist de geblesseerde Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad in het afsluitende groepsduel. Valencia, de laatste weken aardig opgeleefd, kan geen beroep doen op doelman Jasper Cillessen, verdediger Ezequiel Garay, middenvelder Geoffrey Kondogbia en aanvaller Denis Tsjerisjev.
Ajax kan zelfs bij een nederlaag tegen Valencia nog de achtste finales bereiken. Maar dan mag Chelsea niet voor eigen publiek van Lille OSC winnen. Als Ajax achter Valencia en Chelsea als derde in de poule eindigt, dan speelt het na de winterstop in de Europa League.
Ajax ontvangt een premie van 9,5 miljoen euro als de club de achtste finales bereikt. De inkomsten uit de Champions League van dit seizoen naderen dan de 70 miljoen euro.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
7 uur geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
13 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
17 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
1 dag geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geleden