Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax ontvangt AS Roma in kwartfinale Europa League

Ajax ontvangt AS Roma in kwartfinale Europa League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil donderdagavond in de thuiswedstrijd tegen AS Roma een goede uitgangspositie voor een plek in de halve finales van de Europa League verdienen. Trainer Erik ten Hag kan geen beroep doen op André Onana, Daley Blind, Sébastien Haller en Noussair Mazraoui. Mogelijk ontbreekt ook Maarten Stekelenburg. In dat geval moet derde keeper Kjell Scherpen het doel van de club uit Amsterdam verdedigen.

Ondanks de vele afwezigen heeft Ajax vertrouwen in een goede afloop van de eerste confrontatie met de huidige nummer 7 van de Serie A. De koploper van de Eredivisie en finalist van de KNVB-beker verkeert in goede vorm en is al 24 duels op rij ongeslagen. AS Roma start ook niet op volle sterkte. De geblesseerde Henrikh Mkhitaryan, Chris Smalling en Stephan El Shaarawy zijn in Italië achtergebleven. Ook de geschorste oud-Feyenoorder Rick Karsdorp ontbreekt bij AS Roma.

Het duel in een lege Johan Cruijff ArenA begint om 21.00 uur. De return staat voor komende donderdag in het Olympisch Stadion van Rome op het programma.

Meer uit Voetbal

Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

18 minuten geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

5 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

5 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

6 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

18 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

18 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

18 uur geleden