Ajax ontvangt AS Roma in kwartfinale Europa League
AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil donderdagavond in de thuiswedstrijd tegen AS Roma een goede uitgangspositie voor een plek in de halve finales van de Europa League verdienen. Trainer Erik ten Hag kan geen beroep doen op André Onana, Daley Blind, Sébastien Haller en Noussair Mazraoui. Mogelijk ontbreekt ook Maarten Stekelenburg. In dat geval moet derde keeper Kjell Scherpen het doel van de club uit Amsterdam verdedigen.
Ondanks de vele afwezigen heeft Ajax vertrouwen in een goede afloop van de eerste confrontatie met de huidige nummer 7 van de Serie A. De koploper van de Eredivisie en finalist van de KNVB-beker verkeert in goede vorm en is al 24 duels op rij ongeslagen. AS Roma start ook niet op volle sterkte. De geblesseerde Henrikh Mkhitaryan, Chris Smalling en Stephan El Shaarawy zijn in Italië achtergebleven. Ook de geschorste oud-Feyenoorder Rick Karsdorp ontbreekt bij AS Roma.
Het duel in een lege Johan Cruijff ArenA begint om 21.00 uur. De return staat voor komende donderdag in het Olympisch Stadion van Rome op het programma.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
7 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
13 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden