Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax onderuit bij Heerenveen en verliest derde plek uit het oog

Ajax onderuit bij Heerenveen en verliest derde plek uit het oog

HEERENVEEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen verloren met 3-2. De club uit Amsterdam raakte verder achterop in de strijd om de derde plaats van de Eredivisie, die aan het einde van het seizoen een ticket voor de voorronden van de nieuwe editie van de Champions League oplevert.

FC Twente, de huidige nummer 3 van de ranglijst, heeft een voorsprong van 8 punten op het als vierde geklasseerde AZ. Ajax heeft 9 punten minder dan de club uit Enschede.

Pelle van Amersfoort opende in de elfde minuut de score voor Heerenveen en Osame Sahraoui tekende in de 38e minuut voor 2-0. Opnieuw Van Amersfoort vergrootte de voorsprong van de thuisploeg in de 46e minuut naar 3-0.

VAR

Ajax kwam in de 51e minuut op 3-1 door een eigen doelpunt van Pawel Bochniewicz, die een voorzet van Brian Brobbey verkeerd inschatte. Ajax kwam vervolgens niet verder meer dan de 3-2 van de ingevallen Chuba Akpom.

Veel spelers van Ajax dachten dat verdediger Sven van Beek van Heerenveen de bal in blessuretijd in eigen doel werkte, maar de videoscheidsrechter vond daar geen bewijs voor.

Meer uit Voetbal

De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

6 minuten geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

12 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

14 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

14 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

17 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

19 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

20 uur geleden