Ajax onderhandelt met Go Ahead Eagles over linksbuiten Edvardsen
DEVENTER (ANP) - Ajax is met Go Ahead Eagles in gesprek over de komst van Oliver Edvardsen. De club uit Amsterdam ziet de 25-jarige Noor als een extra optie voor de linkerflank.
Ajax is sinds het vertrek van Steven Bergwijn in het begin van dit seizoen op zoek naar een linksbuiten die met Mika Godts kan concurreren. De club had de afgelopen week meerdere linkeraanvallers op het oog. Trainer Francesco Farioli bevestigde dat het ook een optie is om Carlos Forbs terug te halen. Ajax verhuurt de Portugees aan Wolverhampton Wanderers, waar hij weinig speeltijd krijgt.
Edvardsen is in het bezit van een aflopend contract bij Go Ahead Eagles. Hij maakte dit seizoen acht doelpunten en leverde vier assists in de Eredivisie. Technisch directeur Alex Kroes van Ajax heeft goede contacten bij Go Ahead Eagles. Hij was van 2018 tot medio 2022 grootaandeelhouder van de club uit Deventer.
Edvardsen is in het bezit van een aflopend contract bij Go Ahead Eagles, dat inzet op een transfersom van ongeveer 3 miljoen euro. Ajax haalde eerder deze maand Youri Regeer terug. Trainer Farioli ziet de jeugdinternational vooral als middenvelder. De Italiaan hoopt dat hij de komende dagen nog een vervanger krijgt voor de aan AS Roma verkochte Devyne Rensch.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
8 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
11 uur geleden