Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax onderhandelt met Go Ahead Eagles over linksbuiten Edvardsen

Ajax onderhandelt met Go Ahead Eagles over linksbuiten Edvardsen

DEVENTER (ANP) - Ajax is met Go Ahead Eagles in gesprek over de komst van Oliver Edvardsen. De club uit Amsterdam ziet de 25-jarige Noor als een extra optie voor de linkerflank.

Ajax is sinds het vertrek van Steven Bergwijn in het begin van dit seizoen op zoek naar een linksbuiten die met Mika Godts kan concurreren. De club had de afgelopen week meerdere linkeraanvallers op het oog. Trainer Francesco Farioli bevestigde dat het ook een optie is om Carlos Forbs terug te halen. Ajax verhuurt de Portugees aan Wolverhampton Wanderers, waar hij weinig speeltijd krijgt.

Edvardsen is in het bezit van een aflopend contract bij Go Ahead Eagles. Hij maakte dit seizoen acht doelpunten en leverde vier assists in de Eredivisie. Technisch directeur Alex Kroes van Ajax heeft goede contacten bij Go Ahead Eagles. Hij was van 2018 tot medio 2022 grootaandeelhouder van de club uit Deventer.

Edvardsen is in het bezit van een aflopend contract bij Go Ahead Eagles, dat inzet op een transfersom van ongeveer 3 miljoen euro. Ajax haalde eerder deze maand Youri Regeer terug. Trainer Farioli ziet de jeugdinternational vooral als middenvelder. De Italiaan hoopt dat hij de komende dagen nog een vervanger krijgt voor de aan AS Roma verkochte Devyne Rensch.

Meer uit Voetbal

Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

6 uur geleden
Noorwegen schakelt Ivoorkust uit op WK dankzij late goal Haaland

ARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.

7 uur geleden
KNVB maakt melding van discriminatie richting spelers Oranje

KANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.

9 uur geleden
'Fundament' De Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale

MILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).

15 uur geleden
Feyenoord legt Spaanse spits Nacho Ferri vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.

17 uur geleden
Ajax neemt Braziliaanse linksback Henrique over van AS Monaco

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.

17 uur geleden
Oranje landt in de nacht van woensdag op donderdag op Schiphol

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.

17 uur geleden