Ajax onderhandelt met Go Ahead Eagles over linksbuiten Edvardsen
DEVENTER (ANP) - Ajax is met Go Ahead Eagles in gesprek over de komst van Oliver Edvardsen. De club uit Amsterdam ziet de 25-jarige Noor als een extra optie voor de linkerflank.
Ajax is sinds het vertrek van Steven Bergwijn in het begin van dit seizoen op zoek naar een linksbuiten die met Mika Godts kan concurreren. De club had de afgelopen week meerdere linkeraanvallers op het oog. Trainer Francesco Farioli bevestigde dat het ook een optie is om Carlos Forbs terug te halen. Ajax verhuurt de Portugees aan Wolverhampton Wanderers, waar hij weinig speeltijd krijgt.
Edvardsen is in het bezit van een aflopend contract bij Go Ahead Eagles. Hij maakte dit seizoen acht doelpunten en leverde vier assists in de Eredivisie. Technisch directeur Alex Kroes van Ajax heeft goede contacten bij Go Ahead Eagles. Hij was van 2018 tot medio 2022 grootaandeelhouder van de club uit Deventer.
Edvardsen is in het bezit van een aflopend contract bij Go Ahead Eagles, dat inzet op een transfersom van ongeveer 3 miljoen euro. Ajax haalde eerder deze maand Youri Regeer terug. Trainer Farioli ziet de jeugdinternational vooral als middenvelder. De Italiaan hoopt dat hij de komende dagen nog een vervanger krijgt voor de aan AS Roma verkochte Devyne Rensch.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
10 uur geleden