Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax moet mogelijk Blind tegen PSV missen

Ajax moet mogelijk Blind tegen PSV missen

AMSTERDAM (ANP) - Daley Blind mist zondag mogelijk de uitwedstrijd van Ajax tegen PSV. De Amsterdammer is met klachten uit het thuisduel van donderdag met Lille (2-1) in de Europa League gekomen. "Als hij niet kan spelen, dan hebben we een selectie die dat kan opvangen", zei trainer Erik ten Hag bij Ajax TV.

Ten Hag moet Noussair Mazraoui zeker missen in Eindhoven. Achter de naam van Nicolás Tagliafico staat een groot vraagteken. "We verheugen ons enorm op de wedstrijd tegen PSV", zei Ten Hag. "Het wordt weer een ongelooflijke clash. De wedstrijden volgen elkaar snel op. Daar houden we van. We moeten laten zien dat we er klaar voor zijn."

Ajax kan PSV zondag op een achterstand van 9 punten zetten, met een duel minder gespeeld. De 35e landstitel komt in dat geval wel heel dichtbij. Maar Ten Hag wil nog niet over een mogelijk kampioenschap spreken.

"Ik heb wel eens vaker gezegd dat we geen titels winnen in februari. PSV is een tegenstander die uitdaagt. We hebben onlangs tweemaal tegen ze gespeeld", doelde hij op een gelijkspel (2-2) in de competitie en een zege (2-1) in het bekertoernooi. "We willen zondag weer kwaliteit brengen en van PSV winnen."

Ajax reist met elf overwinningen op rij af richting Eindhoven. "Maar dat mag niet tot luiheid leiden", waarschuwde Ten Hag. "Goed is niet goed genoeg, zo moeten we iedere dag benaderen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid wint bij Valencia en houdt aansluiting met Barcelona

VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.

46 minuten geleden
Koploper PSG wint van Troyes zevende competitiewedstrijd op rij

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

56 minuten geleden
Topscorer Tengstedt schiet Go Ahead Eagles langs Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.

1 uur geleden
AS Roma wint weer en nadert koploper Lazio

ROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.

1 uur geleden
Egypte ontslaat bondscoach Hassan, die laatste zestien WK haalde

CAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.

1 uur geleden
ADO Den Haag wint na trainersontslag thuis van Sparta Rotterdam

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.

1 uur geleden
Manchester City verliest bij Forest en ziet Arsenal uitlopen

WEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.

1 uur geleden