Ajax mist zieke Berghuis, Kudus en Bergwijn tegen NEC
NIJMEGEN (ANP) - Ajax begint om 14.30 uur met Francisco Conceiçao aan de uitwedstrijd tegen NEC. De rechtsbuiten uit Portugal heeft een basisplaats omdat trainer Alfred Schreuder geen beroep kan doen op de zieke Steven Bergwijn.
Schreuder kan in Nijmegen ook niet beschikken over de zieke Steven Berghuis en Mohammed Kudus. Jorge Sánchez is de rechtsback van Ajax in De Goffert. De rechtsbenige Devyne Rensch staat samen met Jurriën Timber in het hart van de defensie. Calvin Bassey begint als linksback.
Kenneth Taylor verschijnt wel aan de aftrap. De middenvelder lag afgelopen week ook met griep op bed. Brian Brobbey start als spits en vormt een voorhoede met Dusan Tadic en Conceiçao. Remko Pasveer verdedigt het doel van Ajax. De nieuwe doelman Gerónimo Rulli is nog niet speelgerechtigd.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
18 uur geleden