Ajax mist ook doelman Onana tegen FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - André Onana mist zondagmiddag de uitwedstrijd van Ajax tegen FC Groningen. De doelman heeft een schouderblessure opgelopen en wordt vervangen door Bruno Varela.
De absentie van Onana is een nieuwe tegenvaller voor trainer Erik ten Hag, die ook al niet kan beschikken over Hakim Ziyech, David Neres en Daley Blind. De coach van Ajax heeft Siem de Jong een basisplaats gegeven. Hij krijgt een kans als vervanger van Ziyech. De Jong scoorde woensdag driemaal in het bekerduel met Spakenburg (7-0).
Sergiño Dest start als rechtsback en krijgt de voorkeur boven Noussair Mazraoui. De wedstrijd tussen FC Groningen en Ajax begint om 14.30 uur.
Opstelling Ajax: Varela; Dest, Veltman, Martínez en Tagliafico; Van de Beek, De Jong en Gravenberch ; Promes, Tadic en Babel.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
5 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
14 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
14 uur geleden