Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax mist Mazraoui en Tagliafico tegen Lille

Ajax mist Mazraoui en Tagliafico tegen Lille

AMSTERDAM (ANP) - Noussair Mazraoui en Nicolás Tagliafico missen donderdag de tweede wedstrijd tussen Ajax en Lille in de zestiende finales van de Europa League. Beide vleugelverdedigers zijn niet fit genoeg om aan de aftrap te kunnen verschijnen in de Johan Cruijff ArenA.

Mazraoui viel anderhalve week geleden tijdens een uitduel met Heracles Almelo geblesseerd uit. Tagliafico heeft nog te veel last van een hoofdblessure die hij eind vorige maand opliep tijdens een duel met Willem II. De Argentijn speelde vorige week in de uitwedstrijd tegen Lille nog met een bril op maar klaagde na afloop dat hij niet goed kon zien. Hij was ook schuldig aan de enige treffer van de koploper van Frankrijk (1-2).

Trainer Ten Hag kan niet zeggen wanneer Mazraoui weer terugkeert. "Hij heeft een verminderd gezichtsvermogen, dat is niet echt een voetbalblessure", zei hij. "De kans bestaat dat Taglaifico zondag tegen PSV weer beschikbaar is, maar dat kan ik nu niet zeggen."

Gravenberch

Trainer Erik ten Hag kan wel weer een beroep doen op Ryan Gravenberch, die het uitduel met Lille miste vanwege een schorsing. Daley Blind kan Tagliafico als linksback vervangen. Ten Hag ziet Devyne Rensch ook als een optie voor de positie links in defensie. Rensch verving eerder al Mazraoui als rechtsback. Jurriën Timber en Sean Klaiber kunnen ook de positie van de afwezige rechtsback Mazraoui innemen.

De winnaar van de dubbele ontmoeting tussen Ajax en Lille kwalificeert zich voor de achtste finales die op 11 en 18 maart worden afgewerkt.

Meer uit Voetbal

Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

9 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

10 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

10 uur geleden
Napoli-coach Conte klaagt: voetbal gaat kapot aan moordend schema

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.

11 uur geleden
PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

12 uur geleden
Koploper Bayern verspeelt ook punten tegen HSV in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.

12 uur geleden
Trainer Schreuder hoopt dat Sano voor NEC behouden blijft

ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."

14 uur geleden