Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax mist Berghuis waarschijnlijk ook tegen Aston Villa

Ajax mist Berghuis waarschijnlijk ook tegen Aston Villa

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis mist donderdagavond waarschijnlijk ook de thuiswedstrijd van Ajax tegen Aston Villa in de achtste finales van de Conference League. De tweede aanvoerder van de club uit Amsterdam heeft nog te veel last van een knieblessure.

"Steven kan al heel veel doen", vertelde trainer John van 't Schip op een persconferentie in de Johan Cruijff ArenA. "Lopen gaat goed, maar hij heeft nog steeds pijn na het trappen van een bal. Dat moet minder worden. Ik reken daarom ook niet op hem. Maar we kijken het iedere dag opnieuw aan."

Voor Steven Bergwijn komt de eerste confrontatie met de huidige nummer 4 van de Premier League ook nog te vroeg. De aanvoerder van Ajax traint nog individueel, na een hamstringblessure. "Hij zal er zondag tegen Fortuna Sittard ook nog niet bij zijn", zei Van 't Schip.

Opstelling

Josip Sutalo ontbreekt eveneens bij Ajax. De verdediger is geschorst. De Kroaat kreeg een rode kaart tijdens het uitduel met Bodø/Glimt.

Vermoedelijke opstelling Ajax: Ramaj; Gooijer, Rensch, Kaplan, Hato en Sosa; Mannsverk, Henderson en Taylor; Hlynsson en Brobbey.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Oranje loten Frankrijk in kwalificatie voor WK 2027

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het onder leiding van bondscoach Arjan Veurink in de WK-kwalificatie op tegen Frankrijk. Dat bleek uit de loting in het Zwitserse Nyon. In groep A2 zijn Polen en Noord-Ierland de andere tegenstanders van Oranje. Regerend wereldkampioen Spanje speelt in groep A3 tegen Europees kampioen Engeland van Sarina Wiegman. Het WK vindt plaats van 24 juni tot en met 25 juli 2027 in Brazilië.

7 minuten geleden
Trainer (44) overlijdt tijdens voetbalwedstrijd in Servië

LUCANI (ANP/DPA) - De hoogste Servische voetbalcompetitie Superliga is maandagavond opgeschrikt door een sterfgeval tijdens een wedstrijd. FK Radnicki- trainer Mladen Zizovic (44) zakte tijdens de wedstrijd in elkaar en overleed kort daarna, meldden Servische media. De wedstrijd tussen FK Mladost Lucani en FK Radnicki vond plaats in het Servische Lucani, zo'n 160 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Belgrado.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verwacht 'hele mooie pot' bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV verwacht dinsdag een "hele mooie pot" in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. "Ik zou zeggen: zet je televisie aan, als je hier niet bij kunt zijn", zei de coach een dag voor de wedstrijd in Griekenland.

16 uur geleden
Van Dijk voor vijfde keer in wereldelftal spelersvakbond FIFPro

ZÜRICH (ANP) - Virgil van Dijk maakt voor de vijfde keer deel uit van het wereldelftal van het jaar van spelersvakbond FIFPro. De Liverpool-verdediger is de enige Nederlander in het elftal dat wordt samengesteld door de internationale spelersvakbond.

20 uur geleden
PEC Zwolle hekelt gedrag supporters na vernielingen in Nijverdal

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.

1 dag geleden
Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen en investeert flink

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.

1 dag geleden
AC Milan wint topper in Serie A tegen AS Roma

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.

1 dag geleden