Ajax-middenvelder Mannsverk maakt seizoen af bij Cardiff City
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-middenvelder Sivert Mannsverk maakt het seizoen op huurbasis af bij Cardiff City. Bij de nummer 18 van de Championship hoopt de net van een enkelblessure herstelde Noor aan meer speeltijd toe te komen. Mannsverk (22) maakte vorige maand zijn rentree bij Jong Ajax na een afwezigheid van vier maanden.
"Sivert is voor langere tijd geblesseerd geweest en is bij ons daarom weinig aan spelen toegekomen. Daarbij heeft hij op zijn positie met veel concurrentie te maken en het is in ieders belang dat hij de komende tijd wel veel speeltijd zal krijgen. Bij Cardiff is die mogelijkheid er", verklaart technisch directeur Alex Kroes in een persbericht. Mannsverk speelde sinds zijn komst halverwege 2023 van Molde FK achttien wedstrijden voor de hoofdmacht van Ajax.
Ajax-middenvelder Kristian Hlynsson wordt in verband gebracht met een overgang op huurbasis naar Sparta Rotterdam. De IJslander speelde in het begin van het vorige seizoen bij Ajax onder Maurice Steijn, de huidige trainer van Sparta.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
16 uur geleden