Ajax-middenvelder Mannsverk maakt seizoen af bij Cardiff City
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-middenvelder Sivert Mannsverk maakt het seizoen op huurbasis af bij Cardiff City. Bij de nummer 18 van de Championship hoopt de net van een enkelblessure herstelde Noor aan meer speeltijd toe te komen. Mannsverk (22) maakte vorige maand zijn rentree bij Jong Ajax na een afwezigheid van vier maanden.
"Sivert is voor langere tijd geblesseerd geweest en is bij ons daarom weinig aan spelen toegekomen. Daarbij heeft hij op zijn positie met veel concurrentie te maken en het is in ieders belang dat hij de komende tijd wel veel speeltijd zal krijgen. Bij Cardiff is die mogelijkheid er", verklaart technisch directeur Alex Kroes in een persbericht. Mannsverk speelde sinds zijn komst halverwege 2023 van Molde FK achttien wedstrijden voor de hoofdmacht van Ajax.
Ajax-middenvelder Kristian Hlynsson wordt in verband gebracht met een overgang op huurbasis naar Sparta Rotterdam. De IJslander speelde in het begin van het vorige seizoen bij Ajax onder Maurice Steijn, de huidige trainer van Sparta.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
9 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
19 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
20 uur geleden