Ajax-middenvelder Mannsverk maakt seizoen af bij Cardiff City
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-middenvelder Sivert Mannsverk maakt het seizoen op huurbasis af bij Cardiff City. Bij de nummer 18 van de Championship hoopt de net van een enkelblessure herstelde Noor aan meer speeltijd toe te komen. Mannsverk (22) maakte vorige maand zijn rentree bij Jong Ajax na een afwezigheid van vier maanden.
"Sivert is voor langere tijd geblesseerd geweest en is bij ons daarom weinig aan spelen toegekomen. Daarbij heeft hij op zijn positie met veel concurrentie te maken en het is in ieders belang dat hij de komende tijd wel veel speeltijd zal krijgen. Bij Cardiff is die mogelijkheid er", verklaart technisch directeur Alex Kroes in een persbericht. Mannsverk speelde sinds zijn komst halverwege 2023 van Molde FK achttien wedstrijden voor de hoofdmacht van Ajax.
Ajax-middenvelder Kristian Hlynsson wordt in verband gebracht met een overgang op huurbasis naar Sparta Rotterdam. De IJslander speelde in het begin van het vorige seizoen bij Ajax onder Maurice Steijn, de huidige trainer van Sparta.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.
12 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.
12 uur geledenNAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.
14 uur geleden