Ajax met Van den Boomen maar zonder Henderson tegen Bodø/Glimt
BODO (ANP) - Branco van den Boomen begint om 18.45 uur met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De middenvelder maakte vorige week in het thuisduel met de kampioen van Noorwegen zijn rentree bij de ploeg uit Amsterdam. Hij viel zondag ook in tegen NEC. Van den Boomen werd in november aan een knie geopereerd.
Ook Steven Berghuis verschijnt aan de aftrap. Hij is hersteld van een lichte blessure die hem het thuisduel met NEC kostte. Van den Boomen en Berghuis scoorden in de blessuretijd van het thuisduel met Bodø/Glimt (2-2).
Jordan Henderson mist het uitduel met de Noren. De middenvelder is onvoldoende fit. Kenneth Taylor en Tristan Gooijer zijn hun basisplaats kwijt en moeten op de bank plaatsnemen.
De winnaar van de dubbele ontmoeting tussen Ajax en Bodø/Glimt plaatst zich voor de achtste finales van het derde toernooi van de UEFA.
Opstelling Ajax: Ramaj; Rensch, Sutalo, Hato en Sosa; Tahirovic, Hlynsson en Van den Boomen; Berghuis, Brobbey en Forbs.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
7 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
46 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
16 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geleden