Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met twee Japanse talenten op trainingskamp naar Como

Ajax met twee Japanse talenten op trainingskamp naar Como

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga neemt de Japanse talenten Rui Araki en Gaku Nawata mee naar een trainingskamp van Ajax in het Italiaanse Como. De 17-jarige doelman en 18-jarige middenvelder staan onder contract bij Gamba Osaka, een club waarmee Ajax samenwerkt.

Oscar Gloukh en Joeri Heerkens ontbreken nog in de selectie van Ajax. De technische leiding van Ajax wil het duo snel inlijven. De 21-jarige middenvelder uit Israël staat nu nog onder contract bij RB Salzburg, dat ruim 15 miljoen euro voor hem vraagt. De verwachting is dat Sparta Praag de Nederlandse keeper Heerkens voor 2 miljoen euro wil verkopen. Bij Ajax denken ze dat de 19-jarige jeugdinternational de kwaliteiten heeft om eerste doelman van de club te worden.

Jorrel Hato en Kenneth Taylor zijn na hun vakantie ook aangesloten bij Ajax. Heitinga hoopt dat het duo nog een seizoen blijft. Ajax neemt komende week deel aan de Como Cup. Celtic is donderdag de eerste tegenstander op dat toernooi.

Meer uit Voetbal

Gastland Mexico wint van Ecuador en houdt hoop op WK-stunt levend

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.

5 minuten geleden
Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

7 uur geleden
Noorwegen schakelt Ivoorkust uit op WK dankzij late goal Haaland

ARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.

8 uur geleden
KNVB maakt melding van discriminatie richting spelers Oranje

KANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.

11 uur geleden
'Fundament' De Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale

MILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).

16 uur geleden
Feyenoord legt Spaanse spits Nacho Ferri vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.

18 uur geleden
Ajax neemt Braziliaanse linksback Henrique over van AS Monaco

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.

19 uur geleden