Ajax met Tagliafico en Neres tegen FC Utrecht
AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint om 14.30 uur met Nicolás Tagliafico en David Neres in de basis aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Trainer Erik ten Hag geeft Tagliafico als linksback de voorkeur boven Daley Blind. De Braziliaanse aanvaller Neres speelt in plaats van zijn landgenoot Antony.
Ten Hag heeft zijn ploeg verder ongewijzigd gelaten ten opzichte van het gewonnen duel met Besiktas in de Champions League (2-0). Steven Berghuis krijgt als aanvallende middenvelder achter spits Sébastien Haller opnieuw de voorkeur boven Davy Klaassen. Jurriën Timber staat bij Ajax centraal achterin. Zijn tweelingbroer Quinten Timber zit bij FC Utrecht op de bank.
Ajax staat met 19 punten uit zeven duels aan kop in de Eredivisie, FC Utrecht neemt met 14 punten de vijfde plek in.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
13 uur geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.
16 uur geleden