Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met Schuurs, Klaassen en Kudus tegen FC Groningen

Ajax met Schuurs, Klaassen en Kudus tegen FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax treedt in de uitwedstrijd tegen FC Groningen aan met drie wijzigingen in de ploeg. Trainer Erik ten Hag mist de geschorste Braziliaanse aanvaller Antony, de Argentijnse verdediger Lisandro Martínez is geblesseerd. De Mexicaanse middenvelder Edson Álvarez begint om 16.30 uur in Groningen op de bank.

Perr Schuurs neemt centraal achterin de plek van Martínez over. Davy Klaassen vervangt Álvarez en Mohammed Kudus neemt de plek van Antony over. Ajax voert de Eredivisie aan met 2 punten voorsprong op PSV, dat later op zaterdag in Enschede tegen FC Twente speelt.

De ploeg van Ten Hag won de laatste drie competitiewedstrijden voor de interlandperiode allemaal met 3-2. Antony besliste twee weken geleden de topper tegen Feyenoord, maar de rechtsbuiten werd in de blessuretijd wel met zijn tweede gele kaart van het veld gestuurd.

Opstelling Ajax: Onana; Mazraoui, Timber, Schuurs en Blind; Kudus, Klaassen en Gravenberch; Berghuis, Haller en Tadic.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

31 minuten geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

2 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

7 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

18 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

19 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

19 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

19 uur geleden