Ajax met Martínez en Kudus tegen RKC
AMSTERDAM (ANP) - Lisandro Martínez en Mohammed Kudus beginnen om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk. De Argentijn vervangt links in de defensie zijn geschorste landgenoot Nicolás Tagliafico. Kudus speelt op de positie van Ryan Gravenberch, die niet bij de selectie zit.
Martínez miste vorige week de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam vanwege een lichte blessure. Hij is in de voorbereiding op dit seizoen zijn basisplaats verloren, na een goed eerste jaar in Amsterdam. Kudus is nieuw bij Ajax. Hij kwam in juli over van het Deense FC Nordsjælland.
Zakaria Labyad start als spits bij de thuisploeg in de Johan Cruijff ArenA, waar 15.000 fans welkom zijn. David Neres begint nog op de bank, net als Sergino Dest die in de belangstelling staat van Bayern München.
Opstelling: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind en Martínez; Álvarez, Promes en Kudus; Antony, Labyad en Tadic.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Liverpool heeft zich in de Premier League herpakt van de nederlagen tegen Arsenal en Fenerbahçe. De ploeg van coach Andoni Iraola won met 3-1 bij Crystal Palace in Londen. Liverpool staat door de zege met 18 punten op de vierde plaats.
19 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Een boeiende wedstrijd tussen FC Twente en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Uitgerekend Wout Weghorst redde in blessuretijd een punt voor de thuisploeg. Hij benutte een strafschop tegen zijn oude club.
40 minuten geledenARNHEM (ANP) - Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem vindt dat "geweld en vuurwerk" uitgebannen moeten worden uit stadions in het Nederlands betaald voetbal. "Het is onacceptabel dat kinderen soms bang zijn als ze naar een voetbalwedstrijd gaan", zei Marcouch zondag tegen het ANP nadat het duel tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie niet doorging. Supporters van De Graafschap, die niet welkom waren in Arnhem, hielden de eigen spelersbus in Doetinchem tegen.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Lazio Roma blijft ondanks een gelijkspel (1-1) zondag bij Napoli de Serie A aanvoeren. De Romeinen hebben 29 punten uit elf wedstrijden. Napoli staat op 15 punten.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is "negatief verrast" door de afgelasting van de wedstrijd tegen Vitesse in Arnhem. De KNVB besloot het duel in de eerste divisie niet te laten doorgaan nadat supporters van de club uit Doetinchem de spelersbus blokkeerden. Het was een protestactie tegen het besluit vanuit Arnhem om geen supporters van De Graafschap toe te laten bij de wedstrijd in het GelreDome.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is dit seizoen in de Eredivisie niet langer ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst ging in Friesland, na een voorsprong van 2-0, onderuit bij sc Heerenveen: 5-3. Invaller Ringo Meerveld scoorde drie keer voor de thuisploeg.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Een afgelasting van een wedstrijd in het betaald voetbal door het blokkeren van een spelersbus is niet eerder voorgekomen. Dat laat de KNVB weten aan het ANP naar aanleiding van het definitief niet doorgaan van het duel in de eerste divisie tussen Vitesse en De Graafschap.
3 uur geleden