Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met Martínez en Kudus tegen RKC

Ajax met Martínez en Kudus tegen RKC

AMSTERDAM (ANP) - Lisandro Martínez en Mohammed Kudus beginnen om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk. De Argentijn vervangt links in de defensie zijn geschorste landgenoot Nicolás Tagliafico. Kudus speelt op de positie van Ryan Gravenberch, die niet bij de selectie zit.

Martínez miste vorige week de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam vanwege een lichte blessure. Hij is in de voorbereiding op dit seizoen zijn basisplaats verloren, na een goed eerste jaar in Amsterdam. Kudus is nieuw bij Ajax. Hij kwam in juli over van het Deense FC Nordsjælland.

Zakaria Labyad start als spits bij de thuisploeg in de Johan Cruijff ArenA, waar 15.000 fans welkom zijn. David Neres begint nog op de bank, net als Sergino Dest die in de belangstelling staat van Bayern München.

Opstelling: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind en Martínez; Álvarez, Promes en Kudus; Antony, Labyad en Tadic.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

21 minuten geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

13 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

15 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

18 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

18 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

1 dag geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

1 dag geleden