Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met Lang en Álvarez tegen Valencia

Ajax met Lang en Álvarez tegen Valencia

AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint om 21.00 uur met Noa Lang en Edson Álvarez in de ploeg aan het laatste en beslissende groepsduel in de Champions League met Valencia. De 20-jarige Lang start in de volgepakte Johan Cruijff ArenA op de linkerflank omdat Quincy Promes nog steeds geblesseerd is. Voor Álvarez is een plek vrijgekomen op het middenveld omdat Hakim Ziyech net als in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-3) als rechtsbuiten start.

Noussair Mazraoui krijgt als rechtsback de voorkeur boven Sergiño Dest. André Onana verdedigt gewoon het doel van Ajax, ondanks lichte hamstringklachten.

Ajax overwintert in de Champions League als het wint of gelijk speelt tegen Valencia. De kampioen van Nederland mag zelfs verliezen als Chelsea voor eigen publiek niet weet te winnen van Lille OSC. Als Ajax achter Valencia en Chelsea als derde eindigt in de groep, dan speelt het na de winterstop in de Europa League.

Geen Cillessen

Bij Valencia vervangt Jaume Doménech de geblesseerde doelman Jasper Cillessen.

Opstelling Ajax: Onana; Mazraoui, Veltman, Blind en Tagliafico; Álvarez, Van de Beek en Martínez; Ziyech, Tadic en Lang.

Valencia: Doménech; Wass, Gabriel, Diakhaby en Gaya; Ferrán Torres, Parejo, Coquelin en Soler; Rodrigo en Gameiro.

Meer uit Voetbal

Spelers Oranje weten dat op WK tegen Marokko meer wordt gevraagd

KANSAS CITY (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal weten dat er vanaf nu op het wereldkampioenschap voetbal meer gevraagd wordt dan in de groepsfase. Oranje bleef tegen Japan, Zweden en Tunesië ongeslagen en scoorde liefst tien keer. Dat lukte op dit WK tot dusverre alleen Duitsland. Doelman Bart Verbruggen werd daarentegen ook vier keer gepasseerd en het Nederlands elftal gaf daarnaast ook nog de nodige grote kansen weg.

14 minuten geleden
België na ruime zege op Nieuw-Zeeland alsnog groepswinnaar op WK

VANCOUVER (ANP) - België heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal alsnog als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde. Het elftal van bondscoach Rudi Garcia was in Vancouver veel te sterk voor Nieuw-Zeeland: 5-1.

16 minuten geleden
Egypte en Iran spelen gelijk in Pride Match op WK in Seattle

SEATTLE (ANP) - Egypte en Iran hebben de laatste groepswedstrijd op het WK in Seattle met 1-1 gelijkgespeeld. In de blessuretijd werd een doelpunt van Iran door de VAR teruggedraaid wegens buitenspel. Egypte eindigde als nummer 2 van groep G achter nummer 1 België en speelt in de zestiende finales tegen Australië in Dallas. Iran kan met 3 punten nog als een van de acht beste nummers 3 naar de laatste 32.

17 minuten geleden
Deroy Duarte kan stunt van Kaapverdië nauwelijks geloven

DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.

2 uur geleden
Duitsland treft Paraguay in knock-outfase WK voetbal

FOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.

3 uur geleden
Debutant Kaapverdië stunt met plek in volgende ronde van het WK

HOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).

3 uur geleden
Spanje stelt groepswinst op WK veilig en ontloopt Argentinië

GUADALAJARA (ANP) - Spanje heeft zich bij het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verzekerd van de eerste plaats in groep H. De regerend Europees kampioen rekende in de laatste speelronde af met Uruguay: 1-0. Álex Baena maakte kort voor rust het doelpunt.

3 uur geleden