Ajax met Kudus en Tagliafico tegen Vitesse
AMSTERDAM (ANP) - Mohammed Kudus verschijnt om 21.00 uur opnieuw aan de aftrap bij Ajax. Trainer Erik ten Hag heeft de Ghanees ook een basisplaats gegeven voor het thuisduel met Vitesse.
Kudus was vorige week de grote uitblinker van Ajax in het thuisduel met RKC Waalwijk (3-0). Hij kreeg toen een kans omdat Ryan Gravenberch ontbrak. Gravenberch maakt ook geen deel uit van de selectie van Ajax voor het duel met Vitesse. Trainer Ten Hag wilde vorige week geen antwoord geven op de vraag of zijn middenvelder positief getest had op corona.
Nicolás Tagliafico keert terug van een schorsing en David Neres start opnieuw op de bank. Ten Hag houdt voorlopig vast aan een aanval met Antony, Zakaria Labyad en Dusan Tadic.
Opstelling Ajax: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind en Tagliafico; Álvarez, Promes en Kudus; Antony, Labyad en Tadic.
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft Noorwegen op het WK voetbal aan een zege op Irak (4-1) geholpen. De spits van Manchester City maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg en leverde de assist op de laatste treffer in een uitverkocht Boston Stadium met veel supporters van beide landenploegen.
51 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Kylian Mbappé vindt nieuw succes met Frankrijk op het wereldkampioenschap belangrijker dan persoonlijke records. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid na de zege van 3-1 op Senegal in East Rutherford.
52 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi begint aan de aftrap bij het eerste groepsduel van Argentinië tegen Algerije in het Kansas City Stadium. Het is zijn 200e interland voor het Zuid-Amerikaanse land. De 38-jarige spelmaker begint aan zijn zesde WK voetbal voor Argentinië, dat de wereldtitel op het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verdedigt.
53 minuten geledenTEHERAN (ANP) - Iraans international Mehdi Torabi hoeft het wereldkampioenschap niet te verlaten. Het visum van de aanvaller is inmiddels goedgekeurd, meldt de voetbalbond van zijn land.
55 minuten geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Ghana kan definitief geen beroep doen op Thomas Partey voor de eerste wedstrijd van de ploeg op het WK voetbal tegen Panama in Toronto. Een Canadese rechtbank wees het beroep van de middenvelder af, nadat hij eerder geen toegang tot het land had gekregen. De 33-jarige Ghanees kreeg geen visum omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Frankrijk heeft zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal met 3-1 gewonnen van Senegal. De ploeg van bondscoach Didier Deschamps maakte in het New York New Jersey Stadium voor rust zijn reputatie als een van de grote kanshebbers op de titel niet waar, maar had geluk dat Senegal vergat te profiteren van het matige optreden.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - De Braziliaanse sterspeler Neymar heeft voor het eerst tijdens het WK voetbal op het veld getraind. De 34-jarige aanvaller is herstellende van een kuitblessure, die hij eind mei opliep. Hij miste daardoor het gelijkspel tegen Marokko van zondag (1-1).
3 uur geleden