Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met herstelde spits Leuchter in cruciaal CL-duel met AS Roma

Ajax met herstelde spits Leuchter in cruciaal CL-duel met AS Roma

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de belangrijke spits Romée Leuchter terug voor het allesbeslissende Champions League-duel met AS Roma in de Johan Cruijff ArenA. De 23-jarige international van Oranje viel vorige week na haar doelpunt bij Paris Saint-Germain geblesseerd uit en miste daardoor het competitieduel met Fortuna Sittard (1-1) van afgelopen weekend. Net als middenveldster Nadine Noordam is Leuchter nu weer fit genoeg om te starten.

Trainster Suzanne Bakker heeft er ten opzichte van het verloren duel met PSG (3-1) voor gekozen om rechtsback Isa Kardinaal te vervangen door Milicia Keijzer. De 20-jarige Keijzer was in de drie van de vijf eerdere wedstrijden in de groepsfase ook basisspeelster.

Ajax verloor het uitduel met Roma eind vorig jaar met 3-0, mede door twee treffers van aanvalster Valentina Giacinti. De international van Italië verschijnt dinsdagavond in Amsterdam opnieuw aan de aftrap. Voor het duel zijn zo'n 15.000 kaarten verkocht.

Nummer 2 Ajax heeft 7 punten en plaatst zich bij winst en mogelijk ook bij een gelijkspel voor de kwartfinales. Dat lukte een Nederlandse club nog niet eerder. Koploper PSG heeft 9 punten en treft, eveneens om 21.00 uur, Bayern München, dat op 6 punten staat. Roma heeft 5 punten. De beste twee ploegen gaan door.

Meer uit Voetbal

Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

2 uur geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

2 uur geleden
Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

4 uur geleden
Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

22 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

1 dag geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

1 dag geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

1 dag geleden