Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met heel veel moeite naar achtste finales Conference League

Ajax met heel veel moeite naar achtste finales Conference League

BODO (ANP) - Ajax heeft met heel veel moeite de achtste finales van de Conference League bereikt. Uitgerekend de ingevallen Kenneth Taylor, de laatste weken uitgefloten door het Amsterdamse publiek, maakte in de tweede helft van de verlenging van het uitduel met Bodø/Glimt het winnende doelpunt (1-2), na een gelijkspel vorige week in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

Steven Berghuis schoot Ajax in de 34e minuut op voorsprong, op aangeven van Brian Brobbey die even later geblesseerd uitviel. De bezoekers uit Amsterdam moesten na 48 minuten verder met tien man. Josip Sutalo kreeg een rode kaart voor een overtreding op Hakon Evjen, een oud-speler van AZ.

Ook Bodø/Glimt haalde het eindsignaal niet met elf spelers. Albert Grønbæk kreeg in de 65e minuut een tweede gele kaart, na een overtreding op Benjamin Tahirovic. De Deense middenvelder van de thuisploeg scoorde vorige week tweemaal in de Johan Cruijff ArenA. Patrick Berg stelde in de 83e minuut een verlenging veilig voor Bodø/Glimt.

Na de treffer van Taylor valk voor het einde van de verlenging tikte doelman Ramaj nog een schot van Berg tegen de lat.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

2 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

3 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

13 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

15 uur geleden