Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met Gravenberch en Ekkelenkamp

Ajax met Gravenberch en Ekkelenkamp

VELSEN (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp en Ryan Gravenberch beginnen om 18.30 uur met Ajax aan het bekerduel met Telstar. Beide talenten van de Amsterdamse club krijgen een kans van trainer Erik ten Hag in Velsen.

Ajax kampt met veel blessures rond het duel in de tweede ronde van de KNVB-beker. Daley Blind, Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad zijn niet beschikbaar. Nicolás Tagliafico en Hakim Ziyech ontbreken ook wegens fysiek ongemak bij de koploper van de eredivisie.

Trainer Ten Hag heeft na drie nederlagen op rij besloten om niet met een volledig tweede elftal te starten. Dusan Tadic, André Onana, Donny van de Beek en Lisandro Martínez verschijnen aan de aftrap tegen de nummer elf van de eerste divisie.

Opstelling Ajax: Onana; Dest, Schuurs, Martinez en Mazraoui; Gravenberch, Ekkelenkamp en Van de Beek; Lang, Huntelaar en Tadic

Meer uit Voetbal

Manchester United start competitie met nederlaag bij Hull City

HULL (ANP) - Manchester United is slecht begonnen aan het nieuwe voetbalseizoen in Engeland. Het elftal van trainer Michael Carrick verloor met 2-0 bij Hull City, dat vorig seizoen via de play-offs naar de Premier League promoveerde.

14 minuten geleden
CONCACAF-baas vraagt Infantino weg te blijven bij jeugdtoernooi

SANTO DOMINGO (ANP/RTR) - Voorzitter Victor Montagliani van de CONCACAF, de voetbalconfederatie van Noord-Amerika, Midden-Amerika en de Caraïben, heeft FIFA-voorzitter Gianni Infantino verzocht weg te blijven bij een jeugdtoernooi in de Dominicaanse Republiek. Montagliani stelde dat zijn aanwezigheid het evenement zou overschaduwen vanwege de toenemende weerstand tegen zijn leiderschap.

1 uur geleden
FC Barcelona in openingsduel met Elche nog zonder Rodri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het zondag in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen nog doen zonder Rodri. De van Manchester City overgekomen middenvelder zit nog niet bij de selectie, vertelde trainer Hansi Flick zaterdag aan de media.

2 uur geleden
Messi krijgt boete voor uitdelen tik in nek tegen Philadelphia

NEW YORK (ANP/DPA) - Lionel Messi heeft een boete gekregen van de Major League Soccer (MLS). De Argentijnse spelmaker van Inter Miami wordt bestraft omdat hij in de blessuretijd van de wedstrijd tegen Philadelphia Union met zijn hand een tik gaf in de nek van Quinn Sullivan. De hoogte van de boete is niet bekendgemaakt.

5 uur geleden
Nieuwe videoclip Depay zorgt voor ophef onder fans Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - De videoclip die hoort bij het net uitgebrachte nieuwe nummer Don't Panic van Memphis Depay leidt tot ophef onder fans van Corinthians, de Braziliaanse club waar de Nederlandse spits voetbalt. In de clip is onder meer te zien dat het historische hoofdkwartier van Corinthians in vlammen opgaat.

5 uur geleden
Titelhouder Arsenal begint met ruime zege aan Premier League

LONDEN (ANP) - Arsenal is overtuigend begonnen aan het nieuwe seizoen in de Premier League. De titelverdediger liet Coventry City, dat na 25 jaar is teruggekeerd op het hoogste niveau in Engeland, met 3-0 kansloos. Oranje-international Jurriën Timber ontbrak bij Arsenal, omdat hij nog niet hersteld is van een liesblessure.

16 uur geleden
FC Emmen en MVV winnen ook derde wedstrijd in eerste divisie

EMMEN (ANP) - FC Emmen en MVV Maastricht hebben ook hun derde competitiewedstrijd van dit seizoen in de eerste divisie gewonnen. Emmen rekende voor eigen publiek af met Jong AZ (3-1) en MVV was in Limburg met 1-0 te sterk voor FC Volendam.

17 uur geleden