Ajax met Gravenberch en Ekkelenkamp
VELSEN (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp en Ryan Gravenberch beginnen om 18.30 uur met Ajax aan het bekerduel met Telstar. Beide talenten van de Amsterdamse club krijgen een kans van trainer Erik ten Hag in Velsen.
Ajax kampt met veel blessures rond het duel in de tweede ronde van de KNVB-beker. Daley Blind, Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad zijn niet beschikbaar. Nicolás Tagliafico en Hakim Ziyech ontbreken ook wegens fysiek ongemak bij de koploper van de eredivisie.
Trainer Ten Hag heeft na drie nederlagen op rij besloten om niet met een volledig tweede elftal te starten. Dusan Tadic, André Onana, Donny van de Beek en Lisandro Martínez verschijnen aan de aftrap tegen de nummer elf van de eerste divisie.
Opstelling Ajax: Onana; Dest, Schuurs, Martinez en Mazraoui; Gravenberch, Ekkelenkamp en Van de Beek; Lang, Huntelaar en Tadic
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR/AFP) - De Gouden Bal wordt dit jaar voor het eerst in Londen uitgereikt. Dat is ter gelegenheid van de zeventigste editie van de trofee voor beste voetballer ter wereld, meldt de organisatie. De Engelsman Stanley Matthews won in 1956 als eerste de Gouden Bal.
3 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.
3 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
9 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
10 uur geleden