Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met fitte selectie naar ijskoud Almelo

Ajax met fitte selectie naar ijskoud Almelo

AMSTERDAM (ANP) - Noussair Mazraoui lijkt op tijd fit voor de uitwedstrijd van Ajax zaterdag tegen Heracles Almelo. De rechtsback werd woensdag in de rust van het gewonnen bekerduel met PSV (2-1) nog gewisseld. "Maar dat was uit voorzorg", stelt trainer Erik ten Hag.

Mazraoui heeft de laatst weken last van overbelaste spieren. "We moeten zorgen dat hij niet in hetzelfde proces komt als voor de winter. Iedereen is verder goed uit de bekerwedstrijd gekomen. In aanloop naar Heracles hebben we een fitte groep tot onze beschikking", zegt Ten Hag op de website van Ajax.

Ajax verloor de laatste drie uitwedstrijden tegen Heracles, de huidige nummer 10 van de Eredivisie. "Heracles heeft een heel goede trainer, hij heeft zijn zaakjes prima voor elkaar. Ik heb veel waardering voor hoe Frank Wormuth zijn ploegen laat voetballen. Wat hij tot nu met Heracles presteert, dat is uitstekend."

Ten Hag is tevreden over de beslissing van de KNVB om de aftrap van 21.00 uur naar 18.45 uur te verplaatsten, vanwege de verwachte kou. Het is naar verwachting 11 graden onder nul als het duel is afgelopen. "Dan is het weliswaar nog steeds heel koud, maar het is altijd beter dan aftrappen om 21.00 uur", zegt Ten Hag. "Op dat tijdstip kan het ongezond worden voor de spelers, want er wordt extreme kou verwacht."

Meer uit Voetbal

Amazon-oprichter Jeff Bezos neemt minderheidsbelang in Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Amazon-oprichter Jeff Bezos heeft een minderheidsbelang genomen in de Britse voetbalclub Liverpool FC. Hoeveel geld de steenrijke zakenman precies in de club steekt, is niet bekend. De huidige eigenaren blijven sowieso meerderheidseigenaren en Bezos krijgt het niet voor het zeggen bij de twintigvoudig Engels kampioen.

2 uur geleden
Martens: nationaal voetbalelftal moet altijd van land zelf zijn

ZEIST (ANP) - Lieke Martens stelt dat "het nationale voetbalteam altijd van het land zelf moet blijven". Daarmee wijst de 33-jarige oud-international de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino om een deel van de rechten van het WK voetbal aan investeerders te verkopen resoluut van de hand. "Het is vervelend als mensen die zelf niets met de sport te maken hebben zoveel invloed uitoefenen", zei Martens in Zeist op een persdag van de KNVB tegen het ANP. "Het zou moeten gaan om het belang van de spelers en speelsters. En niet alleen om geld."

4 uur geleden
Saibari is klaar voor eerste speelminuten bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Ismael Saibari wil zaterdag debuteren voor Bayern München tijdens een vriendschappelijk duel met RB Leipzig. De van PSV overgekomen middenvelder is hersteld van een blessure die hij met Marokko opliep tijdens het WK. "Ik ben goed hersteld en train weer volledig mee met de rest van het team," zei hij tijdens zijn presentatie bij de kampioen van Duitsland.

5 uur geleden
Van Gaal: gefeliciteerd Xavi, veel geluk mijn vriend

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal heeft Xavi succes gewenst met zijn nieuwe functie als bondscoach van het Nederlands elftal. "Gefeliciteerd Xavi. Veel geluk mijn vriend", schrijft hij op Instagram waarop ook een groepsfoto van FC Barcelona te zien is met een jonge Xavi en trainer Van Gaal.

6 uur geleden
Revaliderende De Jong haalt uit naar journalist en andere media

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft fel uitgehaald naar een Spaanse journalist, die in de ogen van de international onjuiste berichten over hem verspreidt. "Hij [Gerard Romero] heeft vaker leugens over mij verteld. Ik wil het niet meer zomaar aan mij voorbij laten gaan. Hij moet weten dat er gevolgen zijn als je onjuiste informatie verspreidt", stelde de 29-jarige voetballer in een speciaal gearrangeerd interview met het eigen clubkanaal van FC Barcelona om opheldering te verschaffen. "Voor veel journalisten is het belangrijk om een verhaal naar buiten te brengen en is de waarheid daarbij minder van belang."

6 uur geleden
Feyenoord onderzoekt komst van linksback López naar De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord onderzoekt of het Javi López naar De Kuip kan halen. De 24-jarige Spanjaard moet de positie links in de defensie versterken. "Hij is wel een speler die we volgen", erkende trainer Giovanni van Bronckhorst tijdens een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Go Ahead Eagles.

6 uur geleden
Transferspecialist: Godts voor 55 miljoen euro van Ajax naar PSG

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Ajax gespeeld. De linksbuiten vertrekt naar Paris Saint-Germain, dat volgens de bekende transferspecialist Fabrizio Romano overeenstemming heeft bereikt over een transfer van 55 miljoen euro.

7 uur geleden