Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met Brobbey maar zonder Berghuis tegen AZ

Ajax met Brobbey maar zonder Berghuis tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Kenneth Taylor begint om 16.45 uur met Ajax aan de uitwedstrijd tegen AZ. De middenvelder maakte afgelopen donderdag als invaller in de verlenging van het uitduel met Bodø/Glimt het winnende doelpunt (1-2).

Brian Brobbey verschijnt ook aan de aftrap. Hij viel donderdag vlak voor rust geblesseerd uit in Noorwegen. Voor de geblesseerde Steven Berghuis komt het duel in Alkmaar te vroeg. Jordan Henderson is ook nog onvoldoende fit voor een basisplaats. Hij kan mogelijk wel invallen.

Het lijkt er op dat Ajax met vijf verdedigers aan de aftrap verschijnt. Anton Gaaei en Borna Sosa zijn de vleugelverdedigers van de bezoekers uit Amsterdam.

AZ start met dezelfde basisformatie als vorige week in het gewonnen uitduel met Fortuna Sittard (1-2).

Opstelling:

AZ: Ryan; Sugawara, Goes, Bazoer en Møller Wolfe; Clasie en Belic; Mijnans, De Wit en Van Bommel; Pavlidis.

Ajax: Ramaj; Gaaei, Rensch, Sutalo, Hato en Sosa; Van den Boomen, Tahirovic en Taylor; Hlynsson en Brobbey.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

54 minuten geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

1 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

2 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

4 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

13 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

13 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

14 uur geleden