Ajax met Brobbey in de spits tegen Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Ajax start zoals verwacht met aanvaller Brian Brobbey in de basis tegen Aston Villa. De spits werd zondag tegen Fortuna Sittard wegens lichte overbelasting nog gespaard door coach John van 't Schip, maar moest na een uur alsnog het veld in. Met een doelpunt (2-2) redde hij een punt voor de Amsterdammers.
In Birmingham gaat het om plaatsing voor de kwartfinales van de Conference League, het derde Europese clubtoernooi. Vorige week eindigde het eerste duel in de Johan Cruijff ArenA in 0-0.
Ten opzichte van zondag heeft Devyne Rensch weer een basisplaats. Hij was tegen Fortuna geschorst. Bij Ajax ontbreken al langer de aanvallers Steven Berghuis en Steven Bergwijn. Het duel met Aston Villa begint om 21.00 uur.
Opstelling Ajax: Ramaj; Rensch, Sutalo, Kaplan, Hato, Sosa; Taylor, Henderson, Mannsverk, Hlynsson; Brobbey.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geleden