Ajax met Blind, Huntelaar, Klaiber en Promes tegen PEC Zwolle
AMSTERDAM (ANP) - Daley Blind begint om 20.00 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. De verdediger miste woensdag het duel met Atalanta Bergamo omdat hij ziek was.
Ook Klaas-Jan Huntelaar, Quincy Promes en Sean Klaiber verschijnen aan de aftrap in de Johan Cruijff ArenA. David Neres, Noussair Mazraoui, Lassina Traoré en Brian Brobbey zijn niet fit en ontbreken in de selectie van trainer Erik ten Hag.
Ajax gaat op zoek naar de eerste zege na drie nederlagen op een rij; tegen Liverpool (1-0), FC Twente (1-2) en Atalanta (0-1).
Opstelling Ajax: Onana; Klaiber, Schuurs, Blind en Tagliafico; Klaassen, Promes en Gravenberch; Antony, Huntelaar en Tadic.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
9 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden