Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met 27 spelers naar Marbella voor trainingskamp

Ajax met 27 spelers naar Marbella voor trainingskamp

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat zich in het Spaanse Marbella met 27 spelers voorbereiden op de tweede seizoenshelft. In de selectie die maandag naar Spanje vloog, ontbreken de elf internationals die momenteel actief zijn op het WK in Qatar. Zeven Ajacieden komen daar uit namens Oranje. Verder spelen ook Dusan Tadic (Servië), Mohammed Kudus (Ghana), Edson Álvarez en Jorge Sánchez (beiden Mexico) met hun land op het toernooi.

Vanwege het ontbreken van de elf WK-gangers heeft coach Alfred Schreuder heel wat jonge talenten in zijn trainingsgroep opgenomen. Ajax verblijft tot en met zaterdag in Marbella.

Ook Lucas Ocampos, Kik Pierie en Lisandro Magallán ontbreken in de groep. Volgens verschillende media is dit in onderling overleg besloten, zodat de drie kunnen uitkijken naar een nieuwe club. Aanvaller Ocampos speelt pas sinds afgelopen zomer voor Ajax, nadat hij op huurbasis was overgekomen van Sevilla. De onderhandelingen over een vervroegde terugkeer naar Spanje zouden inmiddels lopen. Ook verdedigers Pierie en Magallán kwamen niet tot nauwelijks in de plannen van Schreuder voor.

De eerste wedstrijd van Ajax in de tweede seizoenshelft is op 8 januari in Nijmegen tegen NEC. De ploeg van Schreuder staat tweede in de Eredivisie, op 3 punten achterstand van koploper Feyenoord. Ajax sloot de eerste seizoenshelft af met drie wedstrijden op rij zonder zege. De landskampioen verloor de topper tegen PSV (1-2) en liet daarna punten liggen tegen Vitesse (2-2) en bij FC Emmen (3-3). Hoewel de druk op Schreuder flink is toegenomen, heeft de clubleiding tijdens de WK-onderbreking niet ingegrepen.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

44 minuten geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

1 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

3 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

8 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

18 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

20 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

23 uur geleden