Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax mag 4500 kaarten verkopen voor oefenduel met FC Utrecht

Ajax mag 4500 kaarten verkopen voor oefenduel met FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft van de gemeente Amsterdam een vergunning gekregen om volgende week donderdag supporters toe te laten bij de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht. Er mogen ongeveer 4500 mensen de Johan Cruijff ArenA in. Zij worden verdeeld over de eerste ring van het stadion.

Ajax wilde eigenlijk zaterdag tegen RKC Waalwijk al met publiek oefenen. Het was de bedoeling dat er 9000 supporters de ArenA in zouden mogen. Omdat de benodigde vergunning echter uitbleef, besloot de Amsterdamse club dinsdag zelf om dat plan te schrappen. Ajax ontvangt RKC daarom in een leeg stadion.

Tegen FC Utrecht mogen op 13 augustus wel fans naar binnen. Zij moeten onderling allemaal 1,5 meter afstand houden, wat betekent dat er steeds vijf stoelen leeg blijven tussen twee zitplaatsen. De vereiste gezondheidscheck wordt via de Ajax-app geregeld. De kaartverkoop start maandag om 12.00 uur, een ticket kost 10 euro. Seizoenkaarthouders kunnen één kaartje aanschaffen.

Ajax ziet het oefenduel met FC Utrecht ook als organisatorische test, om plannen en protocollen uit te proberen. De club neemt de ervaringen mee in de definitieve plannen die worden gemaakt voor de competitiewedstrijden.

Meer uit Voetbal

Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

9 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

10 uur geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

11 uur geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

11 uur geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

12 uur geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

14 uur geleden
Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

18 uur geleden