Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax lijdt verlies van 1,3 miljoen euro door corona

Ajax lijdt verlies van 1,3 miljoen euro door corona

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de eerste helft van zijn gebroken boekjaar een verlies van 1,3 miljoen euro geleden. Dat blijkt uit de halfjaarcijfers die de club uit Amsterdam heeft gepresenteerd. Het resultaat is 18,6 miljoen euro lager dan in dezelfde periode een jaar eerder.

Ajax wist het gemis aan inkomsten tijdens de coronacrisis in het eerste helft van dit voetbaljaar wel enigszins te compenseren met de bijdrage van inkomsten van transfers van spelers van in totaal 85,2 miljoen euro, als gevolg van het vertrek van Donny van de Beek, Hakim Ziyech en Sergino Dest.

Ajax verwacht, ondanks de inkomsten uit transfers, een fors negatief resultaat na belastingen in het boekjaar 2020/2021.

De omzet van Ajax in de eerste helft van het boekjaar, van begin juli tot eind december 2020, was 78,7 miljoen euro. Dat is een daling van 31,7 miljoen euro, door lagere voetbalopbrengsten en opbrengsten uit partnerships als gevolg van de coronacrisis. De kosten zijn met 13,1 miljoen euro afgenomen naar 80 miljoen euro, vooral door een daling in de wedstrijdgerelateerde kosten en salariskosten.

Meer uit Voetbal

Vitesse vindt accountant en wil licentiecommissie overtuigen

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.

29 minuten geleden
Tuchtcommissie schorst verdediger Goes van AZ voor één duel

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

1 uur geleden
Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

1 uur geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

2 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

2 uur geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

3 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

13 uur geleden