Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax lijdt verlies van 1,3 miljoen euro door corona

Ajax lijdt verlies van 1,3 miljoen euro door corona

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de eerste helft van zijn gebroken boekjaar een verlies van 1,3 miljoen euro geleden. Dat blijkt uit de halfjaarcijfers die de club uit Amsterdam heeft gepresenteerd. Het resultaat is 18,6 miljoen euro lager dan in dezelfde periode een jaar eerder.

Ajax wist het gemis aan inkomsten tijdens de coronacrisis in het eerste helft van dit voetbaljaar wel enigszins te compenseren met de bijdrage van inkomsten van transfers van spelers van in totaal 85,2 miljoen euro, als gevolg van het vertrek van Donny van de Beek, Hakim Ziyech en Sergino Dest.

Ajax verwacht, ondanks de inkomsten uit transfers, een fors negatief resultaat na belastingen in het boekjaar 2020/2021.

De omzet van Ajax in de eerste helft van het boekjaar, van begin juli tot eind december 2020, was 78,7 miljoen euro. Dat is een daling van 31,7 miljoen euro, door lagere voetbalopbrengsten en opbrengsten uit partnerships als gevolg van de coronacrisis. De kosten zijn met 13,1 miljoen euro afgenomen naar 80 miljoen euro, vooral door een daling in de wedstrijdgerelateerde kosten en salariskosten.

Meer uit Voetbal

Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

50 minuten geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

1 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

2 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

4 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

5 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

6 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

6 uur geleden