Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax legt De Lang vast als hoofd scouting

Ajax legt De Lang vast als hoofd scouting

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Kelvin de Lang gecontracteerd als hoofd scouting betaald voetbal. Hij volgt Henk Veldmate op, die na zeven jaar in Amsterdam terugkeert naar FC Groningen. De Lang bereikte met Ajax overeenstemming over een contract dat loopt tot en met 30 juni 2027 en hij begint in augustus. Momenteel werkt hij nog bij Manchester City, de kampioen van Engeland.

"We zijn blij dat Kelvin heeft besloten om bij Ajax te tekenen", zegt directeur voetbalzaken Sven Mislintat, ook al nieuw bij de club. "Hij is de juiste persoon voor deze baan. We zochten naar een moderne hoofdscout met kennis van de huidige internationale voetbalwereld. Kelvin weet waar Ajax voor staat. Met de ervaring die hij bij City heeft opgedaan en zijn competenties brengt hij aanvullende kwaliteiten mee naar het huidige scoutingteam."

De Lang trainde van 2002 tot en met 2005 verschillende jeugdteams bij HFC Haarlem, waarna hij in de periode 2005 tot en met 2017 functies in onder meer scouting en marketing vervulde bij drie verschillende managementbureaus. Hij vertrok in 2017 naar Manchester City.

Meer uit Voetbal

Deroy Duarte kan stunt van Kaapverdië nauwelijks geloven

DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.

2 uur geleden
Duitsland treft Paraguay in knock-outfase WK voetbal

FOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.

2 uur geleden
Debutant Kaapverdië stunt met plek in volgende ronde van het WK

HOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).

3 uur geleden
Spanje stelt groepswinst op WK veilig en ontloopt Argentinië

GUADALAJARA (ANP) - Spanje heeft zich bij het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verzekerd van de eerste plaats in groep H. De regerend Europees kampioen rekende in de laatste speelronde af met Uruguay: 1-0. Álex Baena maakte kort voor rust het doelpunt.

3 uur geleden
Feestdag rond Oranje - Marokko vanwege laatste WK-duel Monterrey

GUADALUPE (ANP) - De gouverneur van Nuevo León in Mexico maakt van maandag een feestdag. Nederland en Marokko spelen dan de laatste wedstrijd van dit WK in het Monterrey Stadium in Guadalupe. Dat meldt de gouverneur, Samuel García, op X.

3 uur geleden
PSV'er Perišić vertrouwt op goede reeks tegen Afrikaanse landen

PHILADELPHIA (ANP) - Ivan Perišić heeft goede hoop dat Kroatië zich zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales plaatst. De 37-jarige aanvaller vertrouwt in de laatste groepswedstrijd tegen Ghana op de goede reeks tegen Afrikaanse landen.

4 uur geleden
Argentijnse bondscoach spaart WK-topscorer Messi tegen Jordanië

DALLAS (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië geeft Lionel Messi rust. De ster van de regerend wereldkampioen verschijnt zaterdag niet aan de aftrap voor het laatste groepsduel met Jordanië in Dallas.

4 uur geleden