Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax leefde nadrukkelijk mee met Neres in Oekraïne

Ajax leefde nadrukkelijk mee met Neres in Oekraïne

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft afgelopen week meegeleefd met David Neres. De Braziliaanse aanvaller verruilde de club uit Amsterdam in januari voor Sjachtar Donetsk, maar zat vast in een hotel in Kiev sinds Oekraïne door Russische militairen werd aangevallen.

Ten Hag merkte dat vooral Antony zwaar van slag was. De 22-jarige Braziliaan trok veel op met Neres (24), die hem Amsterdam leerde kennen. "Antony heeft zeker een aantal dagen heel erg last van de situatie met Neres gehad", verklaarde de trainer van Ajax. "Hij vond het heel erg moeilijk hoe hij daarmee om moest gaan. Hij was heel erg bezorgd. Dat lijkt me ook normaal als je zo'n broederband hebt, dat je die angsten deelt."

Ajax kreeg zaterdag te horen dat Neres samen met andere Braziliaanse ploeggenoten veilig uit Kiev was vertrokken en vanuit Roemenië op weg naar Brazilië was. "Via de spelers is er contact geweest met David", zei Ten Hag. "David heeft zelf contact gehad met ons teammanagement. Natuurlijk zijn we betrokken en hebben we meegeleefd. We zijn heel erg blij dat hij uit die oorlogssituatie vertrokken is en dat hij en zijn gezin weer veilig zijn."

Meer uit Voetbal

AZ wint dankzij treffer Mijnans van Slovan Bratislava

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.

15 minuten geleden
Go Ahead Eagles stunt in Europa League met zege op Aston Villa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).

24 minuten geleden
Bondscoach Veurink wacht nog met keuze nieuwe aanvoerster Oranje

GDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.

2 uur geleden
Feyenoord - Panathinaikos begint door storm om 21.00 uur

ROTTERDAM (ANP) - De aftrap van de wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League is uitgesteld naar 21.00 uur. Dat meldt Feyenoord op de eigen website.

6 uur geleden
Hoofdtrainer Van der Gaag na vijf maanden weg bij FC Zürich

ZURICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is na vijf maanden alweer vertrokken bij FC Zürich. De club uit Zwitserland laat weten dat het eerste elftal zich onvoldoende verbetert onder de 54-jarige hoofdtrainer. FC Zürich staat op de achtste plaats in de competitie.

7 uur geleden
Feyenoordsupporters kunnen geld vervroegde wedstrijd terugvragen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoordsupporters die donderdag niet bij de vervroegde Europa League-wedstrijd aanwezig kunnen zijn, kunnen het aankoopbedrag terugvragen. Dat meldt de club op de website.

10 uur geleden
Frimpong weken uitgeschakeld met hamstringblessure

FRANKFURT (ANP/RTR) - Jeremie Frimpong is de komende weken uitgeschakeld met een hamstringblessure. Dat zei trainer Arne Slot van Liverpool na de 5-1-zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League. De international van Oranje viel al in de 18de minuut van de wedstrijd uit met de blessure.

11 uur geleden