Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax laat zich niet afleiden door slechte start van FC Utrecht

Ajax laat zich niet afleiden door slechte start van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Alfred Schreuder laat zich niet afleiden door de slechte competitiestart van FC Utrecht. Hij verwacht zondag een lastige uitwedstrijd voor Ajax en heeft nog een klein beetje hoop dat hij Antony weer in zijn selectie kan opnemen. "Maar dan moet hij wel weer met de groep gaan trainen", zei hij.

Antony heeft zijn zinnen gezet op een vertrek naar Manchester United. Hij traint al een week individueel, in afwachting van een akkoord tussen beide clubs. Ajax weigerde al een bod van 80 miljoen euro op de Braziliaan. Schreuder wil hem niet kwijt, ook omdat de onderhandelingen over een terugkeer van Hakim Ziyech met Chelsea moeizaam verlopen.

Ajax heeft het vaak lastig in Utrecht, al werden de laatste drie duels in de Domstad gewonnen. FC Utrecht mocht de laatste thuiswedstrijden tegen Ajax ook geen publiek ontvangen vanwege corona.

FC Utrecht is het seizoen matig begonnen met een nederlaag en twee gelijke spelen. Ajax is nog zonder puntenverlies en heeft in de laatste achttien seizoenen slechts eenmaal de eerste vier competitieduels weten te winnen.

"Utrecht tegen Ajax is altijd een pittige wedstrijd", weet Schreuder. "Utrecht is een echte volksclub, met het publiek erachter. Iedere club wil van Ajax winnen en dat heeft Utrecht ook. Wij kijken gewoon met respect naar de tegenstander. Dan zien we veel goede dingen maar ook plekken waar mogelijkheden liggen."

Schreuder beschikt over een nagenoeg fitte selectie. Francisco Conceição was de afgelopen week geblesseerd. "Maar ook dat ziet er nu goed uit", zei de opvolger van Erik ten Hag over zijn Portugese buitenspeler. "Dat gaat niet lang meer duren."

Meer uit Voetbal

Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

3 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

4 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

4 uur geleden
Van Persie heeft spelers aangesproken op mentaliteit tegen Twente

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.

6 uur geleden
Ajax-trainer Grim houdt hoop op tweede plaats Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.

10 uur geleden
Ouahbi nieuwe bondscoach Marokko in aanloop naar WK voetbal

RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.

12 uur geleden
Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

21 uur geleden