Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax laat zich niet afleiden door slechte start van FC Utrecht

Ajax laat zich niet afleiden door slechte start van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Alfred Schreuder laat zich niet afleiden door de slechte competitiestart van FC Utrecht. Hij verwacht zondag een lastige uitwedstrijd voor Ajax en heeft nog een klein beetje hoop dat hij Antony weer in zijn selectie kan opnemen. "Maar dan moet hij wel weer met de groep gaan trainen", zei hij.

Antony heeft zijn zinnen gezet op een vertrek naar Manchester United. Hij traint al een week individueel, in afwachting van een akkoord tussen beide clubs. Ajax weigerde al een bod van 80 miljoen euro op de Braziliaan. Schreuder wil hem niet kwijt, ook omdat de onderhandelingen over een terugkeer van Hakim Ziyech met Chelsea moeizaam verlopen.

Ajax heeft het vaak lastig in Utrecht, al werden de laatste drie duels in de Domstad gewonnen. FC Utrecht mocht de laatste thuiswedstrijden tegen Ajax ook geen publiek ontvangen vanwege corona.

FC Utrecht is het seizoen matig begonnen met een nederlaag en twee gelijke spelen. Ajax is nog zonder puntenverlies en heeft in de laatste achttien seizoenen slechts eenmaal de eerste vier competitieduels weten te winnen.

"Utrecht tegen Ajax is altijd een pittige wedstrijd", weet Schreuder. "Utrecht is een echte volksclub, met het publiek erachter. Iedere club wil van Ajax winnen en dat heeft Utrecht ook. Wij kijken gewoon met respect naar de tegenstander. Dan zien we veel goede dingen maar ook plekken waar mogelijkheden liggen."

Schreuder beschikt over een nagenoeg fitte selectie. Francisco Conceição was de afgelopen week geblesseerd. "Maar ook dat ziet er nu goed uit", zei de opvolger van Erik ten Hag over zijn Portugese buitenspeler. "Dat gaat niet lang meer duren."

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

3 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

3 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

6 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

9 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

9 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

14 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden