Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax laat Ünüvar naar FC Twente vertrekken

Ajax laat Ünüvar naar FC Twente vertrekken

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het contract van Naci Ünüvar ontbonden. De linksbuiten vertrekt per direct transfervrij naar FC Twente, de club waaraan hij vorig seizoen al werd verhuurd. Daar tekent hij een contract tot de zomer van 2028.

De 21-jarige Ünüvar speelde in de eerste helft van dit seizoen op huurbasis voor Espanyol. Zijn contract bij Ajax liep tot medio 2026. "Ik ben blij dat ik terug ben bij FC Twente, de club waar ik mij vorig seizoen thuis voelde", vertelt Ünüvar op de website van de club uit Enschede. "Dat ik nu een contract teken voor meerdere jaren geeft me ook een goed gevoel. Ik voel me fit. Ik wil zo snel mogelijk belangrijk zijn voor het team en met de ploeg de doelen halen voor dit seizoen."

Ajax hoeft het salaris van Ünüvar niet meer te betalen nu zijn contract is ontbonden. "Naci heeft aangegeven graag terug te keren naar Nederland en heeft het afgelopen seizoen een prettige periode gehad in Enschede", laat technisch directeur Alex Kroes van Ajax in een persbericht weten. "Door het zo met de betrokken clubs en hemzelf op te lossen, is er een situatie ontstaan waarbij alle partijen tevreden zijn. Op deze manier kan hij een goed vervolg geven aan zijn voetbalcarrière."

Meer uit Voetbal

Bij Ajax ontslagen Mislintat ook snel weg bij Borussia Dortmund

DORTMUND (ANP) - Technisch directeur Sven Mislintat heeft ook bij Borussia Dortmund zijn contract niet kunnen uitdienen. Dat meldt de nummer 11 uit de Bundesliga donderdag. De Duitser werd vorig seizoen al na vier maanden ontslagen bij Ajax, dat hij had opgezadeld met voor meer dan 100 miljoen euro aangeschafte spelers. Velen van hen mislukten in Amsterdam.

1 uur geleden
Voormalig Real Madrid-verdediger Marcelo stopt met voetballen

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Voormalig Real Madrid-verdediger Marcelo heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat maakte de 36-jarige Braziliaan donderdag bekend.

2 uur geleden
Zware knieblessure Manchester United-verdediger Martínez

MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester United zal het vermoedelijk de rest van het seizoen moeten doen zonder de Argentijnse verdediger Lisandro Martínez. De oud-Ajacied heeft zondag in het competitieduel met Crystal Palace een ernstige knieblessure opgelopen, zo bevestigde de club donderdag.

5 uur geleden
Ajax is aanwinst Regeer zeker twee maanden kwijt door blessure

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli kan voorlopig geen beroep doen op Youri Regeer. De 21-jarige speler, die zowel in de verdediging als op het middenveld kan worden gebruikt, heeft tijdens een training een blessure aan de rechterenkel opgelopen. Zijn herstel zal minimaal twee maanden duren, meldt de Amsterdamse club op de website.

6 uur geleden
Aanvaller Neymar vraagt tijd na rentree bij FC Santos

SANTOS (ANP/DPA) - De Braziliaanse voetballer Neymar heeft zijn eerste minuten gemaakt voor FC Santos, de club uit zijn vaderland waarvoor hij na twaalf jaar zijn rentree maakte. "Ik heb meer speeltijd nodig, meer wedstrijden", concludeerde de oud-speler van FC Barcelona en Paris Saint-Germain na zijn invalbeurt, die samenviel met zijn 33e verjaardag.

7 uur geleden
Real Madrid boekt moeizame bekerzege op Leganés

LEGANÉS (ANP) - Real Madrid heeft zich na een moeizame 3-2 zege op Leganés geplaatst voor de halve finales van de Spaanse beker. De koploper van La Liga gaf een 2-0-voorsprong weg, maar besliste de wedstrijd alsnog in zijn voordeel met een derde doelpunt in blessuretijd.

13 uur geleden
AC Milan verslaat met debutant Giménez AS Roma in beker

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Italiaanse beker. Het elftal van Oranje-international Tijjani Reijnders versloeg in het eigen San Siro AS Roma met 3-1. Bij AC Milan maakte oud-Feyenoorder Santiago Giménez zijn debuut als invaller.

13 uur geleden