Ajax laat Idumbo Muzambo naar Sevilla gaan
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft overeenstemming bereikt met het Spaanse Sevilla over de transfer van Stanis Idumbo Muzambo. De 18-jarige Belg had in Amsterdam nog een contract tot komende zomer.
Idumbo Muzambo kwam medio 2021 over van KAA Gent. Hij speelde in totaal 23 wedstrijden voor Jong Ajax in de Keuken Kampioen Divisie en kwam niet in actie voor de hoofdmacht in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
9 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
9 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
11 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
15 uur geleden