Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax knokt zich naar thuiszege op FC Twente

Ajax knokt zich naar thuiszege op FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen FC Twente gewonnen (2-1). De ploeg van trainer John van 't Schip toonde karakter na rust en kwam terug van een achterstand.

FC Twente blijft de nummer 3 van de Eredivisie, met een voorsprong van 5 punten op AZ. Ajax staat even vijfde, maar NEC speelt zondag nog tegen PEC Zwolle.

Ricky van Wolfswinkel kopte FC Twente in de 31e minuut op voorsprong, na een afgemeten voorzet van Daan Rots. Brian Brobbey maakte in de 59e minuut gelijk (1-1). De spits dacht vlak voor zijn gelijkmaker dat hij een penalty kreeg, maar de videoscheidsrechter corrigeerde arbiter Serdar Gözübüyük. Hij zag dat de overtreding van Youri Regeer net buiten het strafschopgebied was gemaakt.

De videoscheidsrechter corrigeerde Gözübüyük in de 81e minuut opnieuw, nadat oud-speler Anass Salah-Eddine van Ajax op een enkel van Devyne Rensch was gaan staan. Aanvoerder Steven Bergwijn belastte zich met de alsnog toegekende strafschop en schoot koelbloedig raak.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

16 minuten geleden
Romário zegt om medische redenen af voor boekpresentatie bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.

1 uur geleden
Ronaldo hoeft geen WK-duels te missen na rode kaart voor elleboog

ZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.

2 uur geleden
Liverpool-coach Slot ziet PSV onder Bosz graag voetballen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.

2 uur geleden
Man die inreed op feestende Liverpool-fans ontkent 31 aanklachten

LIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

5 uur geleden
Dembélé keert tegen Tottenham zo goed als zeker terug bij PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.

6 uur geleden
Courtois heeft maag-darminfectie en mist duel met Olympiakos

MADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.

9 uur geleden