Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-keeper Onana ongedeerd na auto-ongeluk in Kameroen

Ajax-keeper Onana ongedeerd na auto-ongeluk in Kameroen

YAOUNDÉ (ANP) - Doelman Andre Onana van Ajax is in Kameroen betrokken geweest bij een auto-ongeluk. Volgens zijn zaakwaarnemer heeft Onana geen verwondingen opgelopen en kan hij later deze week gewoon spelen in de play-offs om een WK-ticket tegen Algerije.

Afrikaanse media publiceerden foto's, waarop te zien is dat twee auto's frontaal op elkaar zijn gebotst. In een filmpje, gemaakt op de plek van het ongeluk, is Onana te zien. Hij was op weg naar het trainingskamp van Kameroen in Douala. "Hij is in orde en hij kan spelen", aldus de zaakwaarnemer van de 25-jarige keeper, die na dit seizoen transfervrij vertrekt bij Ajax. Alles wijst erop dat Onana al een contract heeft getekend bij de Italiaanse kampioen Internazionale.

Ajax laat weten alleen via de sociale media te hebben gehoord over het ongeluk van Onana. "Inhoudelijk weten we verder niets, dat zoeken we nu uit", aldus een woordvoerder.

Keepersproblemen

De voetbalbond van Kameroen laat via Twitter weten dat Onana inmiddels is aangesloten bij de selectie en dat het goed met hem gaat. Uit voorzorg wordt hij nog wel medisch onderzocht in het ziekenhuis.

Onana is sinds kort weer de nummer 1 onder de lat bij Ajax, omdat Remko Pasveer vorige maand een gebroken vinger opliep. Pasveer staat zo'n twee maanden aan de kant. De keepers Maarten Stekelenburg en Jay Gorter zijn ook geblesseerd bij Ajax, dat daarom onlangs de clubloze Poolse doelman Przemyslaw Tyton aantrok.

Kameroen speelt vrijdag thuis tegen Algerije, vier dagen later is de return. De winnaar van het tweeluik doet eind dit jaar mee aan het WK in Qatar.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

41 minuten geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

11 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

11 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

12 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

13 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

14 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

14 uur geleden