Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax kan zeker tot winterstop geen beroep doen op keeper Rulli

Ajax kan zeker tot winterstop geen beroep doen op keeper Rulli

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zeker tot de winterstop geen beroep meer doen op keeper Gerónimo Rulli. De 31-jarige Argentijn liep zaterdag tijdens de 4-1-zege op Heracles Almelo een schouderblessure op. Na onderzoek blijkt dat hij een operatie moet ondergaan.

Rulli kwam tijdens de eerste helft in botsing met een aanvaller van Heracles. Hij werd vervangen door reservedoelman Jay Gorter. De 23-jarige Nederlander leek binnenkort op huurbasis elders te gaan spelen, maar zal nu mogelijk toch in Amsterdam blijven.

Rulli is de tweede doelman die wegvalt uit de selectie van trainer Maurice Steijn. De ervaren Remko Pasveer (39) raakte in juli geblesseerd aan zijn hand en staat nog enige tijd aan de kant.

De Amsterdamse club haalde begin augustus al Diant Ramaj van Eintracht Frankfurt. De 21-jarige Duitse doelman met Kosovaarse roots zou de concurrentie aan moeten gaan met Rulli, die nog een contract tot de zomer van 2026 heeft. Volgens Duitse media was Rulli echter tot voor kort in beeld bij Bayern München, dat de geblesseerde Manuel Neuer enige tijd kwijt is.

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

33 minuten geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

59 minuten geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

2 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

2 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

2 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

3 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

3 uur geleden