Ajax kan zeker tot winterstop geen beroep doen op keeper Rulli
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zeker tot de winterstop geen beroep meer doen op keeper Gerónimo Rulli. De 31-jarige Argentijn liep zaterdag tijdens de 4-1-zege op Heracles Almelo een schouderblessure op. Na onderzoek blijkt dat hij een operatie moet ondergaan.
Rulli kwam tijdens de eerste helft in botsing met een aanvaller van Heracles. Hij werd vervangen door reservedoelman Jay Gorter. De 23-jarige Nederlander leek binnenkort op huurbasis elders te gaan spelen, maar zal nu mogelijk toch in Amsterdam blijven.
Rulli is de tweede doelman die wegvalt uit de selectie van trainer Maurice Steijn. De ervaren Remko Pasveer (39) raakte in juli geblesseerd aan zijn hand en staat nog enige tijd aan de kant.
De Amsterdamse club haalde begin augustus al Diant Ramaj van Eintracht Frankfurt. De 21-jarige Duitse doelman met Kosovaarse roots zou de concurrentie aan moeten gaan met Rulli, die nog een contract tot de zomer van 2026 heeft. Volgens Duitse media was Rulli echter tot voor kort in beeld bij Bayern München, dat de geblesseerde Manuel Neuer enige tijd kwijt is.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
20 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
21 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
22 uur geleden