Ajax kan niet met zieke Berghuis starten tegen NEC
AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zondag zonder Steven Berghuis aan de uitwedstrijd tegen NEC. De international ligt al vier dagen ziek op bed. "Dus dat wordt lastig", zei trainer Alfred Schreuder. "Heel misschien is hij een kwartier of 20 minuten inzetbaar. Dat moeten we even bekijken."
Kenneth Taylor was afgelopen week ook ziek. "Maar hij heeft weer getraind", zei Schreuder. "Dus ook dat moeten we even afwachten."
De kans is klein dat Gerónimo Rulli al met zijn nieuwe ploeggenoten van Ajax mee naar Nijmegen gaat. "Het ziet er goed uit, maar de transfer is nog niet helemaal afgerond", zei Schreuder. "Ik denk niet dat hij er al bij is."
Ajax hervat de competitie als nummer 2 van de Eredivisie, met een achterstand van 3 punten op koploper Feyenoord.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
49 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
59 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
2 uur geleden