Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax kan coach Farioli maar een helft bekoren

Ajax kan coach Farioli maar een helft bekoren

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli was alleen tevreden over de eerste helft van het thuisduel van Ajax met RKC Waalwijk (2-1). "We hadden de wedstrijd toen in het slot moeten gooien", zei hij. "We creëerden de voorwaarden, maar scoorden eigenlijk te weinig."

Ajax leidde bij rust met 2-0, door een benutte strafschop van Steven Berghuis en een treffer van Kenneth Taylor. Farioli wisselde na rust vijf spelers en zag zijn ploeg vervolgens steeds minder druk zetten. "Ik weet niet of dat met de wissels te maken had", zei hij. "Maar na rust speelden we niet zoals we wilden. We moesten zelfs nog even uitkijken na die late treffer van RKC. Want we stonden toen ook met tien man na het uitvallen van Wijndal. Met deze zege doen we wel weer goede zaken op de ranglijst."

Berghuis was het voor een groot deel met zijn trainer eens. "Ik vond het een heel matige tweede helft", erkende hij bij ESPN. "We moeten meer bieden aan de mensen die op de tribune zitten. We speelden te traag. De bal ging niet snel genoeg meer van links naar rechts."

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

2 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

4 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

4 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

5 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

6 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

6 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

8 uur geleden