Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax kan coach Farioli maar een helft bekoren

Ajax kan coach Farioli maar een helft bekoren

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli was alleen tevreden over de eerste helft van het thuisduel van Ajax met RKC Waalwijk (2-1). "We hadden de wedstrijd toen in het slot moeten gooien", zei hij. "We creëerden de voorwaarden, maar scoorden eigenlijk te weinig."

Ajax leidde bij rust met 2-0, door een benutte strafschop van Steven Berghuis en een treffer van Kenneth Taylor. Farioli wisselde na rust vijf spelers en zag zijn ploeg vervolgens steeds minder druk zetten. "Ik weet niet of dat met de wissels te maken had", zei hij. "Maar na rust speelden we niet zoals we wilden. We moesten zelfs nog even uitkijken na die late treffer van RKC. Want we stonden toen ook met tien man na het uitvallen van Wijndal. Met deze zege doen we wel weer goede zaken op de ranglijst."

Berghuis was het voor een groot deel met zijn trainer eens. "Ik vond het een heel matige tweede helft", erkende hij bij ESPN. "We moeten meer bieden aan de mensen die op de tribune zitten. We speelden te traag. De bal ging niet snel genoeg meer van links naar rechts."

Meer uit Voetbal

Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

2 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

14 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

14 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

14 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

15 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

15 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

16 uur geleden