Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax: jonge speler Noah Gesser (16) omgekomen bij verkeersongeluk

Ajax: jonge speler Noah Gesser (16) omgekomen bij verkeersongeluk

IJSSELSTEIN (ANP) - De 16-jarige Ajax-speler Noah Gesser is omgekomen bij een verkeersongeluk vrijdagavond in IJsselstein (Utrecht). Dat bevestigt een woordvoerder van de club, die spreekt van "vreselijk nieuws". Ook zijn 18-jarige broer heeft het ongeluk niet overleefd.

Gesser speelde sinds de zomer van 2018 voor Ajax. De jonge spits kwam toen over van de amateurclub Alphense Boys, na eerder te hebben gevoetbald bij Almere City en VVIJ. Komend seizoen zou Gesser beginnen bij Ajax Onder 17. Volgens fansites werd hij gezien als een groot talent, en stond hij te boek als een snelle en veelscorende spits.

Het verkeersongeval gebeurde vrijdagavond op de Weg der Verenigde Naties in IJsselstein. Een personenauto, waarin Gesser zat, raakte waarschijnlijk op de verkeerde weghelft en botste frontaal op een taxibusje. De andere inzittende van de auto, de broer van Gesser, kwam ook om het leven. De bestuurder van het taxibusje is naar het ziekenhuis gebracht, maar hij was fysiek in orde, meldde de politie eerder.

Bij de oefenduels van Ajax 1 en Jong Ajax wordt zaterdagmiddag stil gestaan bij het "vreselijke nieuws", meldt Ajax. Er wordt een minuut stilte gehouden voor de wedstrijden van start gaan en de spelers van Ajax dragen rouwbanden. Daarnaast zullen op sportcomplex de Toekomst de vlaggen halfstok worden gehangen. "Ajax is diep geraakt door deze tragische gebeurtenis. De club wenst de naasten alle sterkte bij het verwerken van dit onmetelijke verlies", schrijft de club op de website.

Meer uit Voetbal

Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

31 minuten geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

33 minuten geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

1 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

2 uur geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

17 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

18 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

18 uur geleden