Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax jaagt in Turkije op vijfde zege op rij in Champions League

Ajax jaagt in Turkije op vijfde zege op rij in Champions League

ISTANBUL (ANP) - Ajax gaat vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd op jacht naar de vijfde opeenvolgende zege in de groepsfase van de Champions League. De Amsterdamse club treedt in Istanbul aan bij Besiktas, dat in poule C nog puntloos is.

De ploeg van coach Erik ten Hag is al geplaatst voor de achtste finales en heeft officieel nog 1 punt nodig om zich ook te verzekeren van de eindzege in de groep. De kans dat Besiktas na de winterstop nog actief is op Europees niveau, is zeer gering.

Ten Hag kan in Istanbul niet beschikken over middenvelder Edson Álvarez, die geschorst is. De succesvolle coach van Ajax heeft naast een vervanger voor de Mexicaan nog wat meer wijzigingen aangekondigd in het basisteam dat zondag aantrad in de geslaagde uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk (0-5).

Ten Hag wees dinsdag echter de suggestie af dat een aantal 'reserves' zich mag laten zien. "Nee, geen reserves, het zijn allemaal basisspelers", pareerde hij. "De hele selectie moet bewijzen dat we samen sterk zijn."

Ajax won de thuiswedstrijd tegen de Turkse kampioen in september met 2-0.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

10 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

11 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

11 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

13 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

14 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

15 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

15 uur geleden