Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax jaagt in Turkije op vijfde zege op rij in Champions League

Ajax jaagt in Turkije op vijfde zege op rij in Champions League

ISTANBUL (ANP) - Ajax gaat vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd op jacht naar de vijfde opeenvolgende zege in de groepsfase van de Champions League. De Amsterdamse club treedt in Istanbul aan bij Besiktas, dat in poule C nog puntloos is.

De ploeg van coach Erik ten Hag is al geplaatst voor de achtste finales en heeft officieel nog 1 punt nodig om zich ook te verzekeren van de eindzege in de groep. De kans dat Besiktas na de winterstop nog actief is op Europees niveau, is zeer gering.

Ten Hag kan in Istanbul niet beschikken over middenvelder Edson Álvarez, die geschorst is. De succesvolle coach van Ajax heeft naast een vervanger voor de Mexicaan nog wat meer wijzigingen aangekondigd in het basisteam dat zondag aantrad in de geslaagde uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk (0-5).

Ten Hag wees dinsdag echter de suggestie af dat een aantal 'reserves' zich mag laten zien. "Nee, geen reserves, het zijn allemaal basisspelers", pareerde hij. "De hele selectie moet bewijzen dat we samen sterk zijn."

Ajax won de thuiswedstrijd tegen de Turkse kampioen in september met 2-0.

Meer uit Voetbal

Dortmund speelt gelijk in aanloop naar topduel met Bayern München

LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.

11 minuten geleden
PSV na achterstand met 3-1 te sterk voor sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.

14 minuten geleden
Real Madrid verliest bij Osasuna na doelpunt in slotfase

PAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.

15 minuten geleden
Alcaraz boekt in Qatar tweede toernooizege van het jaar

DOHA (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de Qatar Open gewonnen. In Doha kwam hij in de finale geen moment in de problemen tegen Arthur Fils, de Franse nummer 40 van de wereld. Alcaraz won in twee sets: 6-2 6-1.

16 minuten geleden
Internazionale verslaat Lecce dankzij twee late doelpunten

LECCE (ANP) - Internazionale heeft drie dagen na de zware nederlaag in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Bodø/Glimt (3-1) een moeizame zege geboekt bij Lecce. De koploper van de Serie A won dankzij twee late doelpunten met 2-0 van de nummer 17.

17 minuten geleden
Fitz-Jim vervangt afwezige Klaassen in thuisduel van Ajax met NEC

AMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.

2 uur geleden
Koploper RC Lens verliest thuis van AS Monaco na 2-0-voorsprong

LENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.

2 uur geleden