Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax is op zoek naar een spits en centrale verdediger

Ajax is op zoek naar een spits en centrale verdediger

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de komende weken in ieder geval op zoek naar een centrumspits en centrale verdediger. Dat vertelde directeur voetbalzaken Sven Mislintat donderdag zo'n 2 uur nadat hij John Heitinga had laten weten dat hij niet de hoofdtrainer van het eerste elftal blijft.

"Ik denk dat we op die twee posities te weinig alternatieven hebben", zei de Duitse opvolger van Marc Overmars. Mislintat weet niet of Jurriën Timber, Edson Álvarez en Mohammed Kudus volgend seizoen nog voor Ajax spelen. "Dat lijken me op dit moment de meest populaire spelers voor andere clubs. Er is nog geen club die een concreet bod op één van hen heeft uitgebracht. Maar er wordt veel over hen gesproken. Het zal ook afhangen hoeveel clubs voor hen willen betalen."

Ajax mist komend seizoen de inkomsten van de Champions League. "Maar ik ben heel tevreden met het bedrag dat ik kan besteden", zei Mislintat. "Ik ga uiteraard niet vertellen hoeveel dat is. Maar ik voel me daar heel comfortabel bij. Daar kunnen we een goed Ajax mee neerzetten."

Mislintat presenteerde vorige week middenvelder Branco van den Boomen als eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen.

Meer uit Voetbal

KNVB en clubs 'geschokt' door dood Portugese voetballer Jota

DEN HAAG (ANP) - Het plotselinge overlijden van de 28-jarige Portugese voetballer Diogo Jota is ook in het Nederlandse voetbal hard binnengekomen. Voetbalbond KNVB en veel clubs uit de Eredivisie reageren geschokt op hun sociale media. De aanvaller van FC Liverpool en zijn broer André Silva kwamen om het leven door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje

40 minuten geleden
Minuut stilte voor overleden Jota bij Portugal-Spanje op EK

NYON (ANP) - Voorafgaand aan de wedstrijd van de Portugese voetbalsters tegen Spanje donderdagavond op het EK in Zwitserland wordt een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Diogo Jota, zo meldt de Europese voetbalbond UEFA. De 28-jarige Portugese aanvaller van FC Liverpool kwam donderdag samen met zijn broer om het leven bij een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.

2 uur geleden
Liverpool 'verslagen' na overlijden aanvaller Jota

LIVERPOOL (ANP) - Voetbalclub Liverpool FC laat weten "verslagen" te zijn na het tragische overlijden van de Portugese aanvaller Diogo Jota. De 28-jarige international overleed door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.

4 uur geleden
Liverpool-aanvaller Jota omgekomen bij verkeersongeval in Spanje

MADRID (ANP) - Voetballer Diogo Jota van Liverpool is omgekomen bij een verkeersongeval in Spanje. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Spaanse persbureau EFE.

5 uur geleden
Voetballers Mexico en VS opnieuw in finale Gold Cup

SANTA CLARA/SAINT-LOUIS (ANP) - Titelverdediger Mexico en gastland Verenigde Staten nemen het tegen elkaar op in de finale van de Gold Cup. Die is zondag in Houston.

7 uur geleden
PSV-trainer Bosz wint opnieuw Rinus Michels Award

ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).

19 uur geleden
Finland wint eerste duel op EK voetbal van IJsland

THUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.

19 uur geleden