Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax is dicht bij komst van Noorse middenvelder Mannsverk

Ajax is dicht bij komst van Noorse middenvelder Mannsverk

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is dicht bij de komst van Sivert Mannsverk. De 21-jarige Noorse middenvelder is al in Amsterdam om zijn transfer af te ronden.

Mannsverk heeft al afscheid genomen van zijn ploeggenoten van Molde. "Het was emotioneel", vertelde hij voor vertrek naar Amsterdam aan Noorse verslaggevers. "Je kan waarschijnlijk zien dat mijn ogen een beetje rood zijn."

Mannsverk stond eerder dit jaar bij Feyenoord op de radar als alternatief voor Ramiz Zerrouki. Maar uiteindelijk bereikte de kampioen uit Rotterdam alsnog een akkoord met FC Twente over de komst van de international van Algerije.

Mogelijke vervanger

Directeur Sven Mislintat ziet Mannsverk als mogelijke vervanger van Edson Alvarez, de verdedigende middenvelder die naar West Ham United is vertrokken. Mannsverk werd afgelopen dinsdag met Molde door Galatasaray uitgeschakeld in de play-offs van de Champions League. Ajax moet naar verluidt zo'n 6 miljoen euro voor Mannsverk betalen. Dat bedrag kan oplopen tot zo'n 8,5 miljoen euro.

De Noorse middenvelder wordt de elfde aanwinst van Ajax voor dit seizoen, als hij medisch wordt goedgekeurd. Branco van den Boomen, Benjamin Tahirovic, Diant Ramaj, Carlos Forbs, Jakov Medic, Anton Gaaei, Josip Sutalo, Chuba Akpom, Gastón Ávila en Georges Mikautadze gingen hem voor.

Trainer Maurice Steijn verklapte woensdag al dat Ajax nog niet klaar was op de transfermarkt, die vrijdag sluit. De vraag is nu nog of de club uit Amsterdam zich nog met een rechtsbuiten gaat versterken. Ajax verkocht deze zomer voor een kleine 160 miljoen euro aan spelers en gaf meer dan de helft van dat bedrag uit aan nieuwelingen.

Meer uit Voetbal

Vitesse bevestigt vertrek Van den Brom, Janssen keert terug

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.

59 minuten geleden
FC Utrecht-trainer Jans wil graag 'geweldig' Europees ticket

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.

1 uur geleden
Aanvoerster Hendriks wil met PSV eindelijk KNVB-beker winnen

ZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."

1 uur geleden
Bekerfinale tussen vrouwen van FC Twente en PSV niet uitverkocht

ZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.

2 uur geleden
Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

3 uur geleden
Farioli voelt geen extra druk voor mogelijk kampioensduel Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli voelt geen extra druk nu Ajax zondag voor de 37e keer kampioen van Nederland kan worden. "Ik heb de druk gevoeld om Ajax terug te brengen naar de Champions League", vertelde de 36-jarige Italiaan op een persconferentie op het trainingscomplex De Toekomst van de koploper van de Eredivisie. "Dat is gelukt. Nu willen we ons ook voor de groepsfase van dat toernooi plaatsen en zo hoog mogelijk eindigen."

3 uur geleden
Stengs terug bij Feyenoord voor duel met PSV, Ivanusec valt weg

ROTTERDAM (ANP) - Nummer 3 Feyenoord kan zondag bij winst op nummer 2 PSV het gat op de ranglijst met de Eindhovenaren verkleinen tot 2 punten. Trainer Robin van Persie had op de persconferentie goed nieuws over Calvin Stengs. Hij keert na een enkelblessure terug in de wedstrijdselectie.

3 uur geleden