Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax in wachtkamer voor Braziliaanse aanvaller Antony

Ajax in wachtkamer voor Braziliaanse aanvaller Antony

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd om vlak voor het sluiten van de transfermarkt de Braziliaanse aanvaller Antony Matheus dos Santos in te lijven. De zaakwaarnemer van de 19-jarige vleugelspits laat tegenover Braziliaanse media weten dat het op korte termijn niet meer tot een transfer komt.

Ajax is al maanden in gesprek met São Paulo over een transfer van de aanvaller met voetbalnaam Antony. De landskampioen wil hem er volgend seizoen graag bij hebben omdat er waarschijnlijk enkele sleutelspelers vertrekken. Ajax probeerde Antony de afgelopen dagen al in te te lijven omdat hij dan al kon wennen aan zijn nieuwe club.

Ajax heeft zo'n 25 miljoen euro over voor de aanvaller die zich op dit moment met de olympische ploeg van Brazilië voor de Spelen van Tokio hoopt te kwalificeren. Het management van Antony laat weten dat een transfer naar Ajax zeker niet van de baan is en dat er de komende maanden waarschijnlijk opnieuw wordt onderhandeld.

Borussia Dortmund en Manchester City probeerden Antony het afgelopen jaar ook al in te lijven. Beide clubs bereikten ook geen akkoord met São Paulo.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

4 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

5 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

12 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

15 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden