Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax in wachtkamer voor Braziliaanse aanvaller Antony

Ajax in wachtkamer voor Braziliaanse aanvaller Antony

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd om vlak voor het sluiten van de transfermarkt de Braziliaanse aanvaller Antony Matheus dos Santos in te lijven. De zaakwaarnemer van de 19-jarige vleugelspits laat tegenover Braziliaanse media weten dat het op korte termijn niet meer tot een transfer komt.

Ajax is al maanden in gesprek met São Paulo over een transfer van de aanvaller met voetbalnaam Antony. De landskampioen wil hem er volgend seizoen graag bij hebben omdat er waarschijnlijk enkele sleutelspelers vertrekken. Ajax probeerde Antony de afgelopen dagen al in te te lijven omdat hij dan al kon wennen aan zijn nieuwe club.

Ajax heeft zo'n 25 miljoen euro over voor de aanvaller die zich op dit moment met de olympische ploeg van Brazilië voor de Spelen van Tokio hoopt te kwalificeren. Het management van Antony laat weten dat een transfer naar Ajax zeker niet van de baan is en dat er de komende maanden waarschijnlijk opnieuw wordt onderhandeld.

Borussia Dortmund en Manchester City probeerden Antony het afgelopen jaar ook al in te lijven. Beide clubs bereikten ook geen akkoord met São Paulo.

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

3 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

4 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

5 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

6 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

11 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 dag geleden