Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax in shirts zonder namen om onlinehaatberichten

Ajax in shirts zonder namen om onlinehaatberichten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax voert actie tegen haatberichten op social media. De club speelt daarom zaterdag met shirts zonder namen erop. Ook de vrouwen van Ajax doen mee met de actie.

De Amsterdammers roepen op de clubsite iedereen op haatberichten te rapporteren. Volgens Ajax ontvangen spelers meer dan 1500 haatberichten per maand op social media. "Dit soort berichten maken deel uit van een groeiende trend die online miljoenen mensen raakt", aldus de club.

Op de shirts zijn zaterdag drie stippen te zien in plaats van de achternamen van de spelers. Ajax stelt dat die symbool staan voor stilte.

De mannen van Ajax spelen zaterdag thuis tegen Sparta. Het vrouwenteam gaat op bezoek bij PSV.

Meer uit Voetbal

NAC wint thuis niet van PEC ondanks twee treffers Van Hooijdonk

BREDA (ANP) - NAC Breda is ondanks twee treffers van Sydney van Hooijdonk in het thuisduel met PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel. De spits zette de thuisploeg met zijn derde en vierde doelpunt in vier wedstrijden op een 2-0-voorsprong, maar daar herstelden de Zwollenaren zich van.

8 minuten geleden
Ajax verliest thuisduel met AZ en raakt verder achterop

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ verloren: 0-2. De bezoekers uit Alkmaar profiteerden voor rust van twee fouten in de defensie van de ploeg van trainer John Heitinga.

9 minuten geleden
Internazionale wint uitduel met AS Roma om koppositie

ROME (ANP) - Internazionale heeft dankzij een zege bij AS Roma (0-1) de koppositie overgenomen van de concurrent. De twee ploegen hebben net als kampioen Napoli 15 punten uit zeven wedstrijden, de club uit Milaan heeft het beste doelsaldo.

18 minuten geleden
PSV-trainer Bosz tevreden met reactie Gasiorowski na grote fout

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiszege op Go Ahead Eagles (2-1) te spreken over de manier waarop Yarek Gasiorowski zich herstelde van een grote fout. De jonge verdediger speelde de bal na ruim een uur spelen bij een voorsprong van 2-0 niet goed terug op doelman Matej Kovar, waarna Go Ahead-spits Milan Smit kon profiteren.

1 uur geleden
FC Utrecht boekt tegen Volendam eerste zege sinds eind augustus

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in het thuisduel met FC Volendam de eerste zege geboekt sinds 31 augustus. De ploeg van trainer Ron Jans stond halverwege op een 1-0-achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht: 3-1.

2 uur geleden
Til leidt PSV met twee treffers langs Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de derde achtereenvolgende zege geboekt. De regerend kampioen versloeg in eigen stadion Go Ahead Eagles met 2-1. Begin augustus was PSV de Deventenaren met dezelfde cijfers de baas, toen in de strijd om de Johan Cruijff Schaal.

2 uur geleden
Arsenal blijft koploper dankzij kleine zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Arsenal blijft koploper in de Engelse voetbalcompetitie. De Londenaren wonnen zaterdag met 1-0 bij stadgenoot Fulham.

2 uur geleden