Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax in pot 2 van loting Champions League

Ajax in pot 2 van loting Champions League

SALONIKI (ANP) - Ajax loot op 1 oktober in pot 2 mee voor de groepsfase van de Champions League. Het elftal van trainer Erik ten Hag geniet een beschermde status omdat Benfica dinsdag werd uitgeschakeld door PAOK Saloniki in de derde voorronde van de Champions League.

Alleen Benfica kon Ajax nog uit pot 2 houden, als het zich voor het hoofdtoernooi van de Champions League wist te plaatsen. De nummer 2 van het afgelopen seizoen in Portugal staat namelijk hoger op de Europese ranglijst dan Ajax. Benfica verloor echter bij PAOK (2-1). Dimitrios Giannoulis en Andrija Zivkovic maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Rafa Silva scoorde diep in blessuretijd voor Benfica.

Ajax ontloopt nu clubs als Barcelona, Atlético Madrid, Manchester City, Manchester United, Chelsea en Borussia Dortmund in de groepsfase van de Champions League. Die clubs loten namelijk ook in pot 2 mee.

Ajax had in pot 3 van de loting gezeten als Benfica wel de groepsfase van de Champions League had bereikt. In dat geval was de kans op twee ijzersterke tegenstanders in de poule veel groter geweest.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

3 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

4 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

5 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

6 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

8 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

17 uur geleden